Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy anyuka aki szeret/szeretett minket utánozni...! Mondjuk mostanában már nem tartjuk a kapcsolatot, sok okból kifolyólag, de egy közösségi oldalon a képek alapján tudom követni (nehéz lenne nem észrevenni, mindennap más képet rak)

De olyanok vannak neki kirakva, hogy csak lesek..!

2 hét van gyerekeink között, de sajnos az övé koraszülött volt!

De mikor láttam hogy az alig 4 hónaposnak Kinder Pingui lóg ki a szájából szóhoz sem jutottam!

A másik hogy alig volt 6 hónapos és valami piskótás csokis valamivel volt lefotózva!

És a tegnapi: etetőszékben ül a 6 hós gyerek előtte a laptop és néz valamit...!

Ti mit gondoltok erről az anyukáról.....?

Én nem tudom hogy nevessek vagy szóljak neki, hogy bezony az én kislányom lassan 7 hónapos, de ezeknek a dolgoknak úgy gondolom még nálunk sincs itt az ideje nem hogy egy koraszülöttnél...!


Ez csak egy témának szánom, de a lényeg a véleményetek :)


Szép estét minden maminak :)


2012. jan. 30. 21:49
 1/4 kíváncsicska ***** válasza:

Szia!

Mindenki akkor és azt ad a gyerékének enni és akkor ülteti le a gép elé mikor akarja!Attól függetlenül hogy helyes-e vagy sem,vagy itt van-e az ideje vagy sem.Nem tudom hogy elérnéd-e a célod ha szólnál neki.Sajnos vannak ilyen kissé felelőtlennek nevezhető anyukák,de ha belegondolsz (és tisztelet a kivételnek, senkit nem szeretnék megbántani a most következő szavaimmal),a kissebségszinte semennyire nem követi azt hogy mikor mit szabad enni adni a gyereknek, és az ő gyerekeik olyan egészségesek mint a makk.Gondolom az az anyuka nem gondolja hogy helytelen amit tesz.Az élet majd visszaigazolja neki.

2012. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a kissebbségről annyit, hogy elég sok ilyen családot ismerek, és pont az ő gyerekeik a legbetegesebbek, állandó megfázás, hörghurut, ashtma...stb. és még ha el is mennek orvoshoz, lehet azt sem értik, hogy kell beadni a gyógyszert.


Na mindegy, szerintem ne foglalkozz vele, a babát azért sajnálom, de az anyja dolga hogy mit etet vele.

2012. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy mindenkinek a saját döntése.... Csak sajnálom azt a picit..! Meg ne lenne olyan ki...szott büszke magára, meg a nevelési módszerére..!
2012. jan. 30. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába szólnál neki, az ilyenek meg se hallják, amit mondasz, vagy lesz@rják magasról. Esetleg, ha közös védőnőtök van, felhívhatnád rá a figyelmét, hogy pillantson rá a közösségi oldalára.
2012. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!