Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Ismeritek ezt a fajtát? Megvennétek? Pro és kontra is érdekel!

[link]


Ja és a színéről is kérnék véleményt mert a fekete-fehér virágosra gondoltam.


2011. dec. 11. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek dettó ugyanilyen van, csak a neve más, Danny Sport, ha jól emlékszem. Ő szereti, én is toltam, jól lehet irányítani, kényelmes tolni, annyit mondott, hogy nem túl jó, hogy nehezen lehet leszedni a huzatát, valamit csavarozgatnia kellett. Őszinte leszek, nekem a virágos nem igazán jön be, illetve tetszik, csak ez már túl virágos. Én valami egyszerűbbet választanék.
2011. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem rossz kocsi, habár minöségben nem tudom (ár arányban nagy minöséget ne várj, de 1 évre biztos jó lesz, utánna meg úgy is esernyökocsit veszel).


ami pozitív benne:

- mózes belsö része állítható, így mikor 6-7 hós és már kiakar látni de még nem tud ülni, akkor csak enyhén megemeled és jobban kilát.

- a sportrész is mind

2011. dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szuper a válaszom csak félig jelent meg.

pozitívum :

-sportrézs mindkét irányba fordítható

- elöl kiskerék hátul nagykerék jo útpatkán lavírozni, de elmegy egy erdei úton is , de nagyon rossz úton vagy buszozni nem jó


negatív:

- felfújható kerék, ha egyszer épp a város közepén kilyukad nem fogod többet zseretni. lehet légkamrás kerekeket kapni, az nem lyukad ki, de puhább a kereke

- kilók 14 kiló nagy súly. ha lépcsöznöd kell, buszoznod vagy autóból ki-be akkor mást válassz.

- nagy, de minden kombi kocsi ilyen nagy, polóba, 207-be, nem nagyon fogsz vele bele férni, de ez szinte mindegyik ilyen kombi kocsi ilyen.


szin nekem a fekete alapból nem tetszik,d e ez teljesen egyéni izlés, cska magadra hallgas színben.

2011. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt, én szerettem.

Elég rosszak felénk a terepviszonyok, de ez a kocsi bárhol elment, még a 10 centis hóban is. :)

Mondjuk az én lányom gyorsan kinőtte a mózest, mert nagyon hosszú baba, de a sport nem nagyon használható az előtt, hogy stabilan felülne a baba. Hiába emeltem meg picit, nem volt kényelmes, össze-vissza csúszkált meg borult benne.

De ha normális tempóban nőtt volna, akkor nekünk is jobban bevált volna.

2011. dec. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon hasonló van, szinte ugyan ez, csak a váza ezüst.

Szeretem, csak nagyon nehéz, és ha szállítani akarod, akkor egy kisebb kocsiba nem fér be a csomagtartóba, még összecsukva sem, csak a hátsó ülésen.

Amúgy itt a miénk, és ez még olcsóbb is mindennel együtt:

[link]

2011. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!