Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának adhatok...

7 hónapos babának adhatok kenyérfalatkákat mackó sajttal? Ti miket adtok már? A sárgarépa, sütőtök, krumpli, céklán kívül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Enyém 9 hónapos, de épp ezen gondolkodtam...
2012. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még eddig a korának megfelelő/ajánlott zöldségeket és gyümölcsöket adtam neki, házilag és bébiételben, melyiket hogy.


Kenyérfalatokat még nem adtam neki, igazából eszembe sem jutott ez, viszont tegnap volt nálunk a védőnő és megkérdeztem, hogy sajtot, kefírt, joghurtot mikor adhatok neki, ő azt mondta csak 1 éves kora után.


Hát, nem tudom, mert itt meg úgy olvastam, hogy szokták adni olyan 8 hónapos kor után.

2012. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ohh... én nem tudok úgy reggelizni hogy ne kérne a májkrémes kiflimből vagy szendvicsemből (ami vajas)! Nem jól lakatom vele csak kap pár csipetet :)
2012. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
szia lánykám 7 hós és eszembe nem jutna neki olyant adni amit nem ajánlakan neki a kenyeret egy éves kora körül van neki már foga? mert ha nincs felejtsd el ait adj neki zöldborsó cékla sütőtök sárgarépa fehérrépa vegyes zöldfőzelék sok bébiételt lehet kapni ha nincs rá elég pénzed akkor nézd meg hogy mit raknak bele miből hány százalékot és csináld meg neki otthon annyi féle ételt ehet és az egészségtelen kajcit akarod neki adni tejterméket 8 hós kora körül ehet az én védőnőmmel nagyon jól kijövün mert én is az vagyok é nem ajánlom hogy ezt add neki amit írtál de a te gyereked
2012. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, én 6 hós kora óta minden nap legalább egyszer adok neki kenyeret, itthon sütöm, szereti és természetesen semmi baja tőle. Most 8 hós, minden reggel vagy este kenyeret eszik mackó sajttal, mascarpone sajtból kevert krémmel, tonhalkrémmel (tonhal és vaj keveréke), tojássárgája és sajt keverékével, ilyesmiket. Ja, és persze májkrémmel. Azért egy 7 hós baba nehogy már ne ehessen néhány falat kenyeret, meg sajtokat.
2012. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
kedves utolsó kérd már ki egy szakember véleményét a túl korai tejtermékekről ki fog röhögni hogy milyen hüjeséget csinálsz utána meg elmagyrázza hogymit hogy kelet volna
2012. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Az utolsó és utolsó előttinek....

Pont miattatok van az hogy sok anyuka azt se tudja mit csináljon...! Adja ne adja?

Ti meg, kérdezzétek már meg a nagymamáitokat hogy anyutokkal mit etettek..!

Nem hiszem hogy akkor voltak ilyen mit szabad mit nem!

A nyakamat rá hogy az akkori emberek nem aggódtak ilyeneken hogy: jaaajh te Jóska, ez a gyerek nem kúszik oszt má' 7 hónapos most mi lesz... ki fog hagyni egy sort kapálás közben.. vigyük rögtön az orvoshoz...!

Érzitek már a súlyát a nagy imáitoknak!??

Pontozzatok le hajráááááá!

2012. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki úgy teszi tönkre a gyerekét ahogy akarja a sok hüje mint ti azok miatt vannak a sok beteg gyerek és azt csinálsz amit akarsz nehogy rám fogd azt hogy ezért kérdezik az anyukák hogy mit adjanak a gyereknek vagy mit ne azért mert a sok hüje tanulatlan agyoniskolázott baromra mint ti azokra hallgatnak utána meg csodálkoznak hogy mi a baja met sír mert kiütéses és mert millió egy baja lesz a gyereknek az hogy a nagyanyáink minket hogy etettek az itt lényegtelen nem volt fejlett az orvostudomány nem tudták még hogy mit szabad és mit nem és azért adták mert akkor nem tudták hogy mit szabad és mit nem de tedd tönkre a gyereked és kedves kérdező ha jót akarsz neki akkor ne adj a kicsinek kenyeret meg mackósajtot vagy ha nem érdekel az egészsége tömd meg egy kis pacallal nem mindegy a nagyájáink pálinkát is adtak hogy a gyerek aludjon ő meg tudjon dolgozni és elég korán adtak mindent igen régen egy fél éves gyeek ahogy fogni tudott a csölök ott figyegett a kezébe adj enki egy jó zsíros pacalt de tegyél bele vörösbort is legyen már ott a toppon én maradok annál amit a védőnő és az orvosok mondanak meg persze magam tök felesleges korán kezdeni a dolgokat én nem azt mondom hogy a gyerek még 1.5 évesen se egyen semmit csak módjával
2012. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Kedves utolsó, tetszik amit írsz, de ha már ilyen gané módon írsz, legalább pontot tegyél.
2012. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mennyire vagy alpári szted???
2012. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!