Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a 7 hónapos babátok?...

Mit tud a 7 hónapos babátok? Miket eszik? Hogy néz ki egy napotok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

5.én lesz 7 hós..már 5 hós kora óta kúszik..most kb 2 hete feláll..ülni nem akar :) mindent eszik már ..főzelék kenyér kifli..egyedül tejet nem adtam neki azonkívűl ami nem fűszeres és nem allergizál azt már kostólta..

Tiéd?

2012. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kúszik, gurul. A kúszást 1 hete kezdte, de minden nap tökéletesít rajta valamit.

Eszik: Répa, krumpli, cukkini, tök, sütőtök, paradicsom, zöldborsó, zeller, fehérrépa, alma, banán, barack, szilva, körte, keksz, gabona, joghurt, kenyér, zsemle, vaj, buláta, puffasztott rizs, tészta. Ezeket eszi, folyamatosan tart a kóstoltatás. :)

Egy nap 3*alszik 30 percet, közte eszik, játszik. 3* szilárdat eszik, 3* szopizik, a vacsi megosztott, fél adag gyümi, + szopi van. 7,5 hós

2012. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 9 hónapos, de 7 hónapos korában kezdett el kúszni, ami egészen mostanáig tartott, pár napja mászik. Sokszor mászó pozícióba "ugrott" és hintázott előre hátra a zene hallatára vagy ha valami nem tetszett neki. 11 órát aludt éjszaka és 3x 4x napközben 1-1 1/2 néha két órát. 2 szilárd étkezés a többi tápszer, szopizást 6 hónapos korában abba hagyta. 8 hónapos kora óta kap 3x vagy 4x szilárdat, és most kezdett el mászni, felállni, lépegetni, ülni. Szóval nagy ugrás volt a napokban.
2012. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányom holnap lesz 7 hónapos!

Gurul ide oda és néha sikerül neki fél oldalból fel ülésbe tápászkodni (mondanom sem kell van kínlódás) Szépen tartja magát ülve és így fél fenéken csúszkál mászkál ide oda :) Kicsit vicces :)

Mikor hasra teszem akkor 4kézláb megtartja magát egy percig és előre hátra mozog :)

Magától nem tom miért nem húzza oda a lábacskáit...!

Na de majd azt is :)

Fogunk még nincs :( Viszont nyügi az igen!

Enni 5x eszik és sokat nassol, sajna még így sem nagy kövérség :) 7 kiló 10 deka.

Nem kevés tudom, de valahogy úgy oszlik el rajta hogy nem tűnik pufikának :)

Szóval csak reggel meg este van tápszer a többi az szilárd!

A miénkből is kap valamikor de azt még nem szorgalmazom a fogacskák hiánya miatt!

Kifli, kenyér héja, azt már kötelezően kiveszi a kezünkből :D

Aludni 11 órát alszik éjjel egyhuzamban, napközben pedig 3x!

A napközbeni alvások hossza az mindig az előzőtől függ, mert ha mondjuk de. csak fél órát alszik akkor az ebéd utáni lesz 2 órás, viszont akkor már nem akar aludni fürdésig.....!

Szóval az nem tudom miért de nem alakult ki nála, egy napközbeni hosszú alvása az mindennap van csak nem ugyanabban az időpontban :)

Nagyon huncut, állandóan vigyorog!

Mindennap megyünk sétálni ha 20 percre is de lemegyünk! Rendszerint átalussza :)

2012. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Disi ***** válasza:
Az én babóm kb 2 hétig kúszott-mászott vegyesen és most úgy döntött, hogy 1 hét alatt mindent megcsinál. Először elkezdett mászni, felült majd gyorsan frissen fel is állt :))) Megy az egy szótagos beszéd (ba-ba-ba, va-va-va, ma-ma-ma). Szilárdat csak darabosan eszik, kanállal csak a tejpépet fogadja el, így viszont sok mindent megeszik. Ő nappal 2-3x 30 percet alszik, sokat játszik. Foga még nincs, csak ömlik a nyála...
2012. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!