Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hónapos babátok játszik...

6-7 hónapos babátok játszik egyedül? Elvan egy kis időre egyedül a játékaival?

Figyelt kérdés
Az enyém nem igazán. csak az a jó neki, ha a kezemben lóbálom, dobálom, fordigatom, levegőbe emelem és társai... de, hogy lefeküdjek mellé és úgy játszunk az sem jó, nemhogy egyedül hagyjam a játékaival. annyira ordit, nem sir, csak ordibál, az ember megsüketül tőle, de tényleg.
2012. jan. 27. 15:01
 1/10 alaszka ***** válasza:
Enyém 7 hónapos múlt, kis ideig elvan, járókában, hordozóban, de csak ha nyugodt napja van, ha nincs fogfájás, front, stb. Szóval ritka, de ha ilyen napja van, akkor fél órát is eljátszik sírás nélkül.
2012. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6.5 hónapos és ha jó kedve van akkor akár fél órát is elvan egyedül, nélkülem. Amúgy legtöbbször együtt játszunk a földön.
2012. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor már mászott 6 hós korától akkor már jött oda ahol én voltam csak akkor van el csendesen egyedül mikor tiltott dolgot csinál. Most 10 hós, de imád kézben lenni ami nem baj csak elbírjam.
2012. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerencsés lehetek, mert az enyém egész nap elvan magában. Persze, foglalkozok vele, de nem azért mert ordít és muszéj, hanem amikor végeztem a házimunkával délelőtt, azután vele vagyok. De nem állanídóan kézben, Valamikor csak ülök a gép előtt, mint pl. most, ő meg eljátszik. Ha valami "baj" van, jelez és én rögtön megyek. A házimunka sem érdekel olyankor. Meg a gép sem, :))


Szerintem típus kérdése.

2012. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, 7 hónapos. De első 3 hónapban végig ölben volt!! Igen, végig. (kivétel éjszaka)
2012. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok teljesen egyedül. utolsó válaszolónak nagyon jó lehet, ha a babád sokáig elvan egyedül. az enyém szó szerint percekre van csak el....
2012. jan. 27. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hónapos múlt a lányunk :), úgy vagyunk, mint az utolsó válaszoló, 1-2 órákat is simán el van egyedül. Többet nem hagyom, mert addigra általában mindig végzek mindennel. :) Nekünk is az első három hónap szinte minden perce ölben telt, de nem bánom.
2012. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az én Fiamnál "ölbébb" Baba nincs a világon :-)

Kb. 7 hónapos koráig minden napom úgy telt, hogy Ő a kezemben, fél kézzel próbáltam valami hasznosat csinálni, aztán amikor 20 percre elaludt, mint az őrült, csináltam a teendőimet. Tudtam, hogy jó esetben 20 percem van :-)

Nálunk az hozta meg az áttörést, amikor elkezdett mászni. Most 10 hónapos, ha minden rendben vele, akkor kb. 10 percet van el a járókában vagy szabadon, aztán minimum 10 percet "foglalkoztatni" kell, de utána jó esetben megint van 15 percem. Most eszerint végzem a napi teendőimet.

Istenem, mennyire irigylem az olyan Babák anyukáit, akik órákig elvannak járókában, játszószőnyegen. Nekem mindenhová vinni kellett/kell magammal a hordozóban (gáz, hogy lassan nem fért bele, nem is tudom, mi lesz, ha kinövi) zuhanyozni, porszívózni, mindenhová ... De így is van, hogy pl. hajat mosok, és a felétől már ordít, amíg végzek ...

2012. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tele a pocakja, és ki is aludta magát 1 órát simán el van a földön a játékai között! Én közben főzök és beszélek hozzá, de azt sem mindig igényli... ha már nagyon vége a tűrés határának akkor ott van velem a konyhában az etetőszékben (fakanállal, műanyag tállal... stb-vel játszik olyankor)
2012. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem már szinte zavar,amennyire jól el van egyedül.annyi kell neki,h lásson,de hogy felvegyem,vagy ilyenek azt nem igényli.csak akkor kiabál,ha nem lát,de akkor is csak előugrok ,rámnéz és ennyi játszik tovább.örülök neki,h ennyire jól elvan,de mégis zavar valahol..6,5hós.
2012. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!