Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi idős...

Szerintetek mennyi idős tudása alapján?

Figyelt kérdés

egyedül jár

guggolásból feláll

tapsol

integet

nemre rázza a fejét néha mondja, de más szavakat nem mond csak baba nyelven beszél

a fogkefével próbálja mosni a fogát

fésűvel fésüli a haját,

törölgeti a járó lapot, és előveszi a porszívót és azt is tologatja nagyon cuki ( fiú létére)

ha kérek valamit rámutatok vagy ha tudja nevét azt odahozza

egyedül iszik kis kortyokat pohárból,

villára felszúrt ételt be tesz a szájába, kanálnál nem mindig sikerül neki

nem szereti ha pelenkázzák és öltöztetik,

nagy kádban fürdik imádja

táncol nagyokat, közben forog

Csak kíváncsi vagyok hogy más mennyi időnek gondolja, ha nincs kedved ne válaszolj, jó babázást mindenkinek


2012. jan. 31. 14:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel kisfiú talán inkább olyan 12-13 hó, de az én lányom ezeket 10-11 hósan csinálta. (a fiam pedig csak jóval később úgyhogy azért is írom összehasonlítási alapként)
2012. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

hmm a lányom 9 hónaposan már járt a fiam 10 hónaposan a kicsi lány csak 1 évesen az unokatesó csak 1,5 évesen

kb ugyan ezeket tudták mikor járni kezdtek mind a 4en


szal nagy a szórás


kb 12-16 hónapos gyerekre igazak ezek szerintem

2012. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
14 és 16 hónap között lehet valahol :)
2012. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A lányom ezeket 11 hónaposan csinálta a villával evésen kívül,azt most kezdte 14 hónaposan.


Mivel fiú, én is ilyen 12-13 hónapos korra gondolok.


De kíváncsi vagyok nagyon. Anno én is írtam ki ilyen/hasonló kérdést, és úgy le lettet "szidva",hogy csak dicsekedni akarok,amikor elmondtam mennyi idős a babám,hogy csak na. Ezt csak azért írtam,hogy készülj fel,mert ha fiatalabb,mint amire a többség gondol,ez fog következni,sajna:(

2012. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

Általában azért ír ki valaki ilyen kérdést, hogy megtudja, a gyermeke mennyire ügyi / nem ügyi a többi gyerekhez képest. Ez lehet akár dicsekvés, vagy akár természetes kíváncsiság is, ezt idegen "szemmel" nem lehet eldönteni.

Én is azt mondom egyébként hogy 1 év körül.

2012. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok hogy ennyien írtatok, mindenkinek ment a zöld kezecske:):):)

A HELYES VÁLASZ: 12 hónapos 2 hét múlva lesz 13 hónapos!!!!!!!!!

Akkor ezek szerint jól fejlődik:):)

Köszönöm mindenkinek további jó babázást:)

2012. jan. 31. 14:30
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok


majd egy 4-5 hónap múlva nézd meg hogy nem fog sokat változni ezek a dolgok, csak sokkal jobbak lesznek a mozdulatok, sokkal tudatosabb bizotsabbak. Többet fog érteni, de valahogy már olyan óriási fejlödésen mint a második félév már nem megy át. okosodni fog, de repülni már nem tanul meg.

2012. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

10-esnek,megfigyelem,de remélem azért elkezd nem sokára beszélni azt annyira várom már, jól esne ha már mondaná hogy "anya".

Köszi mégegyszer

2012. jan. 31. 14:44
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 13 hós, és ugyan ezeket tudja. 13 hónaposra tippelném a te babádat is.
2012. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
én is a lányom példáján indultam ki és jól tippeltem. ügyes a csajszid, grat hozzá :)
2012. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!