Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrdugulásra megoldás? Milyen...

Krisztivan kérdése:

Orrdugulásra megoldás? Milyen praktikák vannak? Kinél mi vált be?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak már 4 napja be van dugulva az orra.Nem folyik az orra,nem lázas és nincs más baja.Használunk orrszívót(sűrű,szintelen váladék) és nasivin orrcseppet de nem látok javulást.
2012. jan. 31. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári orrkenőcs. Így kérd.

Csak egy kis gombostűfejnyit kenj az orrára. Ez megindítja neki a náthát és kapni fog levegőt.

Az én családomat 1 éjszaka alatt helyrehozza.

2012. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:-))))
2012. jan. 31. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm mert nálunk is ugyan ez a helyzet csak most már én is így vagyok!
2012. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nem fogzás miatt volt dugult esetleg a kisfiatok orra? Mennyi idős?
2012. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia 4.válaszoló!

Én is gondoltam erre mert azóta van ilyen jellegű problémánk.De az akkori sajnos orrváladék volt:-))Most viszont már kb.2 hónapja van dugulása és mind a 4 szemfogát növeszti.Nincs váladék.

2012. ápr. 25. 14:21
 6/6 anonim válasza:
szerintem orrszi sprayvel használd az orrszívót! Nekünk nagyon sokat segített
2012. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!