Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lenne jobb...

Szerintetek mi lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Júniusban születik a kistesó és a nagy akkor 22 hós lesz. Külön szobájuk lesz és a kicsi megörökli a babaszobát a nagy pedig új bútort kap. Kissé tanácstalan vagyok, mert a nagy ágyról még leesik illetve kimászik, de kiságyasat nem akarok venni ,mert ahhoz még nincs íróasztal meg venni kell hamar majd nagy ágyat stb. Szóval legyen nagy ágyas és az ágyat még ne használjuk, hanem tegyünk be egy darabig még kiságyat. Vagy nagy ágyba szoktassam leesésgátlóval és kész. Nálatok hogy volt?Mikor került nagy ágyba?Nem mászkált ki folyton?
2012. jan. 9. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A mi fiunk 1 éves kora óta nagy ágyon aludt leesésgátlóval. 2,5 éves kora körül szereltük le. Nagyon kényelmes volt így.
2012. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk szeptemberben érkezik a kistesó, pont 2 év (24 hó) lesz a két gyermek közt. A kislányunk már 13 hónapos kora óta juniorágyban alszik, a miénkkel van összetolva.

Azt nem igazán értem, hogy hogy kerül szóba az íróasztal, én nem venném számításba, hogy 4-5 év múlva milyen bútorokra lesz szükség. Keresnék egy olyan ágyat, ami a nagyobbik gyermekemnek kényelmes és biztonságos. Abban sem vagyok biztos, hogy külön altatnám a két gyereket, ha lenne is rá két külön szobánk. Szerintem én egy szobába tenném őket. De erről biztos írnak ide tapasztaltabb anyukák.

2012. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 14 hós kora óta leesésgátlós ágyon alszik!Soha nem mászkált le róla vagy soha nem volt az hogy nem akart volna ez miatt aludni!Szerintem minél hamarabb szokatjátok a nagyágyhoz annál jobb!
2012. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Egyenlőre megpróbáljuk a nagyágyat!

Semmi esetre sem szeretném őket együtt altatni, mert most egyedül alszik az ő saját kis birodalmában és nem is szereti ha bárki ott szuszog vele, akkor nem tud rendesen aludni. Ő így szokta meg már az elejétől ezért az együtt altatés kizárva. Ő volt olyan az első két hónapban, hogy 20- hajnal 1-ig ordított, úgy hogy tudott volna még ott bárki is aludni.?

Az íróasztal pedig azért került szóba ,mert ezt a bútort még legalább 10 évig szeretnénk használni és vannak a nagyágyasakhoz szép kis hozzáillő írósztalok is általában.

2012. jan. 11. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!