Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mi történt a babámma...

Nem tudom mi történt a babámmal?! 3napja olyan változáson ment át, hogy csak nézek és nem értem miért?

Figyelt kérdés
A napokban lesz 4 hónapos, kis értelmes, mindenre odafigyelő kislány, eddig szépen lekötötte magát napközben.Volt olyan hogy akár 40percig eldumálgatott a zenélő forgójával. 3 napja teljesen megváltozott. Egész nap nyűgös, semmi nem köti le, semmi nem érdekli max.1 percig, aztán elkezd nyafogni, nem sír inkább csak olyan mintha hisztizne. Sehogy nem jó neki, se fekve, se hason se a vállamon, sehogy... Enni szépen eszik, éjszaka nincs vele semmi gond. A fogára gyanakszok, de nem látszik az ínyén semmi sem, mondjuk eléggé rágcsál, de azt sem mindig és nem is az ínyéhez nyomja a dolgokat, hanem inkább a nyelvével piszkálja. Nem is igazán nyáladzik. Még az éneklés sem köti le, pedig eddig azért odavolt...Szerintetek mit lehet vele kezdeni? Hogy tudnám lekötni? Valaki járt már ilyen cipőben??? Mi lehet az oka?
2012. jan. 31. 17:54
 1/7 xStefix ***** válasza:
100%

Az, hogy még nincs nyilvánvaló jele a fogzásnak, nem jelenti, hogy nem arról van szó.

Szerintem igen esélyes, hogy ez az oka, elég tipikusnak tűnik.

Sok-sok türelem. És mondanám a szoptatást, ha szopiztok és el is fogadja.

2012. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kíváncsicska ***** válasza:
Az én lányom is nyűgös 3 napja.De én nem foghatom a fogzásra mert csak 2 hónapos.De minden amit írtál rá is jellemző.Én az időre és a frontokra gyanakodnék.
2012. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 és fél hónaposan most kezdte el a hisztizést. De annyira nyilvánvaló hogy csak ,,nyekereg" hogy ilyenkor addig nevetek amíg el nem kezd velem együtt nevetni. Mély hangon szokott rekettesen üvölteni is meg hasonló. Álltalában arra megy ki a játék, hogy én emelgessem. De az apja még ha el is bírja sokáig emelgetni én 10-15 mozdulat után kidőlök. Ilyenkor kezdi a feszengést, szinte toporzékol. Eddig nekem sem volt ilyen. Szerencsére kezelhető a dolog. Ilyenkor eszem ágában nincs emelgetni mert meg fogja szokni hogy eléri vele amit akar (egyébként sem bírnám tovább). Szóval amíg ő hisztizik én kinevetem..:S Múltkor etetésnél is elkezdte. Már előtte kapott répát és tudom hogy szereti. Erre csak nyüglődés meg harcos kiabálás meg hasonló. Vártam egy kicsit. Elkezdtem nevetni és egyszer csak megnyugodott és ő is nevetett és meg is ette mindet. Eddig bejött. Remélem nem is fog durvulni a helyzet. Egyszerűen nem tudom folyton csak emelgetni meg lötyögtetni...már ígyis összeszakadok...

Ja és ha elkezdem túlkiabálni azzal hogy ,,jajj ne sírj, vagy ne hisztizz...stb" akkor csak még jobban betorzul az arca és jobban üvölt. Úgyhogy szépen nyugodtan mosolygok rá. Utánna megcsikizem, megpuszilom...

2012. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet a közelgő front, és a fogzás is. Attól, hogy nem látod, nem nyáladzik, nem piszkál a szájában még lehet, hogy a fogzás kezdődött el. Hívd fel a védőnőt vagy az orvost, kérdezd meg, hogy szerintük mitől lehet, de valószínűleg ugyanezeket fogják mondani.


Nyugi, türelem rózsát terem!

2012. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a fogára gyanakszom.(az én lányom 2.5 hónaposan kezdte a fogzást)

Esetleg még frontok hatása,mert a lánykám(17hónpos)is nyűglődik:(

2012. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a front kizárt, nem Magyarországon élünk!Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. jan. 31. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 napja dettó, 6 hónapos, lehet front, lehet a következő fogacska(2 már kint van).
2012. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!