Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A front miatt nyűgösek ma a...

A front miatt nyűgösek ma a babák? 8 hós kislányom reggel 7 kor kelt 9-ig nyűgösködött, most alszik, a ti babátok is ennyire frontrézékeny?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is megérez mindent. Szerencsére ő nem sírós, nem nyűglődik, inkább olyankor nem alszik. Ma 5.40-kor felébredt és nem is tudtam visszaaltatni, hiába próbáltam, szopival se ment. Azóta fent vagyok, ő meg 1/2 8 körül visszaaludt és most is alszik édesen.. Érdekes, hogy tegnap meg csak 8 óra után ébredt ..Sajnos ez van, hozzá kell szoknunk, hogy ez így lesz még egy ideig, aztán majd le fognak szokni róla (legalábbis a nagyok leszoktak...)
2009. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma???Már 3 napja tart nálunk a zűr...Csak az én kisfiam nem alszik a fronttól,hanem épp az ellenkezője...nem tud szegény aludni.Sajna ők jobban megérzik a változást.:-)

2 hós baba anycija

2009. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is észrevettem, hogy "meg van keveredve" a fiam, de igazából nem tudom, hogy a front vagy a foga miatt-e. Reggel 5-kor már kukorékolt, aztán aludt egy órát, és most megint aludni vittem, mert dörzsölte a szemét. Most bújik egy hátsó foga, lehet hogy amiatt is aluszékonyabb nyűgösebb. 8 hós múlt.
2009. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!