Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a babám széklet...

Normális, hogy a babám székletében emésztetlen ételdarabok vannak?

Figyelt kérdés
Kb. két hónapja nem is kemény a széklete, hanem inkább krémes. Mitől lehet?
2012. jan. 31. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te a saját székletedben még sose találkoztál ilyennel? Pl. a kukorica szemet ha egészben nyeled le, akkor tuti egészben is jön ki.

Vagy miért lenne ez fura? ennyi idős a babád? Mióta kap anyatejen/tápszeren kívül mást?

2012. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem sértésnek szántam, félre ne érts! Csak a gyomrunk nem mindent képes megemészteni, ezt természetes. Főleg a kisbabáké.
2012. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 hónapos. Valamilyen allergiája is van, mert ekcémás a bőre. Remélem nincs összefüggés a kettő között..
2012. jan. 31. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. enyém 18 hós, a kukorica mindig benne van, mást nem szoktam felismerni. Az pedig változó, van amikor kemény a kaki, de sokszor annyira "krémes", hogy felveszi a popója formáját.
2012. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az övé annál sokkal hígabb, hogy felvegye a popója formáját :-( Kb. mint a bébiételek.
2012. febr. 1. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
enyémnek akkor laza ennyire, ha jön a foga, de akkor is csak pár napig. Lehet hogy a tiéd pocakját jobban megviseli. Szerintem azért legalább a védőnőnél érdemes rákérdezni.
2012. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Évi0321 válasza:

Tudom hogy már rég megoldódott a kérdés csak azért másolom be amit találtam,hogyha mostanában is keresne valaki hasonló kérdésre választ (mint ahogy én is idekavarodtam) :) másolom amit találtam :

Ahogy az anyatejes vagy tápszeres táplálásról átálltok hagyományos tej és szilárd étel fogyasztására, a széklet még inkább megváltozik. A legtöbb baba széklete vastagabb és nehezebb lesz. 12-18 hónapos korban az sem ritka, ha ételdarabokat találsz a pelusban, olyan nagyobb zöldségdarabokat, melyeket a babád nem tudott megemészteni. Ez nem azt jelenti, hogy mellőznöd kell ezeket az ételeket.

2017. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!