Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajanlanatok nagy kereku,...

Ajanlanatok nagy kereku, kicsire osszecsukhato, kis sulyu sportreszes babakocsit, aminek a sportresze vizszintesre dontheto?

Figyelt kérdés
autosulesunk van, mozesre mar nincs szukseg(4 honapos baba), egy konnyu(le kell cipelnem), konnyen kezelheto tavaszi babakocsira lenne szuksegem nehez terepen. az ar szamit, de nem donto! tudom, hogy a megadott feltetelek miatt nem olcso, de legalabb hasznalhato legyen.koszi!
2012. febr. 1. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen kocsi nincsen.


Amelyik nagykerekü, robosztus kocsi azok nem könnyüek és nem kicsire összecsukhatóak.


A könnyü kocsiknak kiskerekük van.


Nekünk Britax B-mobile van ez 8 kiló mindennel együtt, a kerekei nem túl kicsik, de nem is nagyok. lapra csukható de kicsire. vizszintesig simán döntehtö, lányom sokat aludt benne.

Habár mi 12 hósan vettük neki. 4 hósan még simán mózesben volt.

macskakövön eléggé ráz, de attól még laszik a gyerek benne, erdös és homokos úton is próbáltuk ott kevésbé rázott, ha lefixálom az elsö kerekeket minden túl megy, nem ingatag, elég masszív kocsi azért.

2012. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szerintem van ilyen kocsi, internetrol ki is neztem parat es azert kerdeztem itt ra, hatha valaki megerosit/felvilagosit veluk kapcsolatban. illetve, hogy tenyleg megfelelnek-e az altalam elvartaknak. pl

Espiro vector air4

coletto aveo quattro

chipolino futura

chipolino perfecto

2012. febr. 2. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!