Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságy helyett utazóágy?

Kiságy helyett utazóágy?

Figyelt kérdés
mennyire jó a picinek ha utazóágyban alszik? nagyon tetszik aminek van pelenkázórésze,és később ki-be bújhat belőle majd a gyerek,plusz van ami emelhető is. elég stabil hosszú távon?

2012. febr. 1. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Állandóra nem igazán választanák utazóágyat...egyébként egy rendes fa ágy sokkal jobban strapabíróbb és stabilabb
2012. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van, de csak anyuéknál, gyakran alszik benne (sokszor ott alszik délután, és havonta egyszer-kétszer éjszakára is), de azért állandóra nem azt vennék, mégiscsak alkalmi alvásra találták ki, ugyanis azért nem teljesen merev, pedig elég jó márkájú van, nem is volt olcsó, de nem altatnám benne állandóra.
2012. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem használnám állandóra. Szorultság esetén / utazásnál /használható.
2012. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem véletlenül utazóágy a neve... Azért a legjobb minőségű sem annyira strapabíró, mint egy normál kiságy!
2012. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én babámnak 2 ágya van. Egy kókuszmatracos 140x70-es fenyőágy az emeleti hálószobában, plusz egy állítható magasságú utazóágy a nappaliban. Ebben alszik nappal, hogy gyorsabban meg tudjam nyugtatni, ha sír és a közelemben legyen. Van gondunk az altatással, szóval így a legkönnyebb. Vettünk bele egy utazómatracot. Ez elég puha szivacs, ha a pici sokat alszik rajta, besüpped. Szóval állandóra sokkal-sokkal jobb és egészségesebb a kókuszmatracos kiságy. Jobban szellőzik, keményebb, könnyebb rajta mozogni. Ez az utazóágy a nappaliban nagyon jó és nyáron majd a kertbe is kiteszem, viszont már erősen gondolkozom rajta, hogy ebbe is veszek valamilyen jobb matracot, hogy egészségesebb legyen a hátának. Csak nem tudom elbírja-e az ágy, mert ezek a kókuszmatracok nagyon nehezek. Amúgy nekem az is tetszik ebben az utazóágyban, hogy lehet kicsit hintáztatni oldalra, így könnyebben el lehet altatni benne a picit.
2012. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hosszú távra nem választanám. Mi a szülőknél használjuk az utazóágyat. A pelenkázóját egyáltalán nem tudom használni, mert sehogyan sem stabil rajta a manó.

Az ágy a felső állásban van, mert még csak 6 hónapos, de a felső állás nem stabil, ringatózik, mintha vízágy lenne.

Elalszik benne, de a saját fa kiságyát jobban szereti.

2012. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már egy ideje utazóágyban alszik a fiam. A kiságyba egyfolytában beverte a buksiját. Sokszor erre ébredt fel éjjel. Átraktam a kiságyból az utazóágyba a matracot, így kényelmes neki.
2012. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én az utazóágyhoz vettem kókuszmatracot, ami így kényelmesnek teljesen kényelmes, de azért nem olyan masszív.


Vegyél inkább olyan kiságyat, aminek a rácsaiból 2-t ki lehet venni, így ki-be tud majd mászni. És erre is tudsz tenni merev pelenkázó lapot.

2012. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi ugyan kényszerből, de a babám 7 hónapos kora óta utazóágyban altatjuk, állandóan.

Nekünk jobban bevált, mint a "stabil" kiságy. Nem üti be a fejét sehová, nem kopog és nagyon jól néz ki :-)

Szerintem fontos, hogy az alja rögzített legyen (a miénk ilyen, Mamas and Papas), és hogy elég vastag és merev legyen alja. Nagyon szeretjük, eleinte úgy voltunk vele, hogy alkalomadtán kicseréljük rácsoságyra, de azt hiszem, most már maradunk ennél.

2012. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :) mi ilyesmit szeretnénk:


[link]


de olyat aminek van kibújója,és kókuszmatraccal.



a fiam nagyon esős volt-és sajtkukac,folyton össze-vissza ütötte magát a rácsosban,mert már 5 hósan kitalálta h feláll,és mivel gyenge volt a lába mindig elesett.


amikor akkora lett kivettük és szivacson altattuk.. ezért gondoltam h a következőnek már ilyet vennénk,amugy is nagyon tetszik..


köszi mindenkinek mégegyszer!

2012. febr. 2. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!