Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisfiam csak hason...

6 hetes kisfiam csak hason tud elaludni, ha háton teszem le, sír akármilyen fáradt is. Eldeformálódhat így a kis feje?

Figyelt kérdés
Tudom, a bölcsőhalal kockázata is nagyobb így...de hát így szeret aludni....
2012. febr. 1. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetes korától csak hason alszik!2 éves múlt,szép feje van!
2012. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt. Az én babáim koraszülöttek voltak és alapból hátul széles volt a fejük (tipikus korafej). Ők a mai napig (10 hónaposak most) csak hason tudnak aludni. A fejük viszont ennek ellenére nagyon szépen kialakult, szép gömbölyű és egyáltalán nem látszik meg az sem, hogy korák voltak és el sem feküdték.
2012. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:

3.héttől 9. hétig csak hason aludt, semmi baja a fejének, szép kerek :) néha megforgattam neki, hogy ne ugyanabba az irányba aludjon.


Ne aggódj nem lesz gond, én is paráztam nagyon, pedig bébi őrünk is van...

2012. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hetes korától csak hason aludt,13 hós,és szép kerek feje van!
2012. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, az én lányom is így alszik, mégis szép formás feje van.
2012. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1,5 napos volt a lányom, mikor a kórházban kivettem a pólyából és hasra fektettem, mert folyton sírt. Abban a pillanatban elhallgatott és elaludt.

10 hónapos, szép formás fejű kislány és a mai napig hason és oldalt fekve alszik a kiságyban.

2012. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fej formáját tekintve pont az a jó, ha hason alszik. Akkor szokott lapos lenni, ha hanyat alszik, van akkor, ha szintén hanyatt alszik oldalra fordított fejjel.

Az én babumnak eléggé ferde is lett, mert mindig csak a hátán szeretett aludni, úgy, hogy oldalra fordította a fejét. Aztán nagy nehezen átszoktattam a másik oldalra, és így kiegyenesedett, de hátulról nézve még egy kicsit szerintem lapika.

Szerintem örülj, hogy hason alszik! ÍGy bizti szép marad a kis feje!

2012. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább az arcára figyelj, ne csak az egyik arcán feküdjön. A fiam 3 hetes kora óta a mai napig hason alszik, most 18 hós. Nem lesz semmi baja.
2012. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!