Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 ho. Babam meg mindig...

13 ho. Babam meg mindig cicizik es ejjel felkel 2x, probaltam h vizet adok vagy cumit nyomok neki de musort csinal (3/4oras musort) hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
enyém is így volt. Külön szobába tettük 1 évesen, de úgy, hogy a kiságya mellé tettünk egy heverőt, hogy oda tudjak feküdni, azon tudjam szoptatni. Nem maradtam mellette egyszersem, miután elaludt, így lassan megszokta, hogy egyedül van.Kb 16-17 hósan elhagyta az esti szopit, azóta ritkán ébred csak fel éjjel, és azóta legtöbbször elég csak a cumit visszaadni. Pár percig szoktam hagyni sírni, de csak 3-4 percig, vagy ha csak nyöszörög, akkor nem megyek be hozzá. Szóval nekünk kellett ehhez egy fél év, de így fokozatosan, nyugodtan ment az átállás.
2012. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, és igazából én nem akartam leszoktatni, csak kicsit rásegíteni, ezért is kellett ehhez fél év, de ez gyorsabban is mehet szerintem.
2012. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!