Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos babam ugy alszik...

11 honapos babam ugy alszik el h ott fekszem mellette es ha elalszik berakom a kisagyaba, persze az en hibam h igy altattam, de probaltam h berakom a kisagyaba es mindig felul es felall, hogyan szoktassam az egyeduli kisagyas alvashoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor rakd az ágyba mikor már álmos. azt kell kitapasztalnod mikor álmos a gyerek és ne eröltesd máskor az alvást.


én mondhatni soha nem hagytam sírni, szépen a ringatásból féléves kora körül ö akart az ágyban aludni.

de 14 hósan nyaralni voltunk, ahol mindenhol aludt. mikor haza értünk, nem akart egyedül az ágyában. mikor elég álmos volt bele raktam és hagytam kb 10 percet sírni, majd elaludt. másnap már ahogy bele raktam elaludt.

2011. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bírj ki néhány átkinlódott éjszakát. Valahányszor feláll és sír pl akkor tedd vissza szó nélkül. Áldozz fel néhány nyugodt estét, mert úgy jársz, mint én a naggyal, 4 éves és még mindig oda kel feküdnöm mellé :( Nagyon elszúrtam anno, hogy ráhagytam. De őszintén nem volt energiám még az esti küzdelemhez, mert ott volt a pici. Ne ess az én hibámba.
2011. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, téged zavar, hogy így alszik el a gyermeked, vagy a környezeted nem nézi jó szemmel? Mert ha neked ez így megfelel, akkor miért baj, hogy így szokta meg? Miért lenne "nevelési hiba", hogy mellette vagy amikor elalszik, hiszen neki ez a természetes?!

1,5 éves a fiam és a mai napig cicivel, vagy cicizés után hozzám bújva alszik el. Nekünk ez így jó, a mások véleménye meg nem érdekel.

2011. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kislányom 20 hónapos,de ő is így alszik el.
2011. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves lányom is így alszik el, sokszor elgondolkozok, hogy lehet nem így kellenne, de aztán arra jutok miért baj ez. 14 évesen biztos nem lesz így , de ha igen akkor sincs senkinek semmi köze hozzá.
2011. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!