Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyedet és gyest egy időben?...

Gyedet és gyest egy időben? Van egy 2 éves ill. egy 1 éves fiam. A feleségem most gyedet kap a pici után. Én a nagyobikkal elmehetek e gyesre? Mellete dolgoznék, mikor született a pici lemondtuk a gyedet a nagyra, és újra tgyás majd gyed a picire.

Figyelt kérdés
viszont most utánanéztem és ha jól értem akkor talán mindkét gyerek után kaphatnánk ellátást. úgy irják, h ugyanazon bizt. jogviszony esetén nem jár a kettő eggyütt. viszont mi két felnőtt emberként kül. a bizt. jogv. hogy is van ez?
2009. máj. 31. 15:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még nem, találtam egy törvénykieg. ez azt irja, hogy egy háztartásban élő két szülő nem veheti igénybe két kül. gyerekre se. Viszont megprobálom, hogy esetleg nagyszülőigénybe veheti e? Ha nem akkor a feleségem az egyik gyerekkel bejelentk a szüleihez, és úgy már talán nincs akadálya. hosszadalmas de 30000 Ft. nekünk nagyon számit. Négyen élünk kb. 176000- ból, nem tom, hogy ez jónak számit e.
2009. jún. 3. 08:20
 12/12 anonim ***** válasza:
mi is annyiból élünk, lakáshitel stb, tudom nem könnyű, minden jót
2009. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!