Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még szopik a babám, az utolsó...

Még szopik a babám, az utolsó etetés este 10-kor van, viszont éjjel l és 2 óra között mindig felébred, sokáig fenn van, sír. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már arra is gondoltam, hogy talán azért ébred fel éjjel akkor,amikor letelik a 4 óránkénti etetés,mert éhes.Lehet,hogy nem elég tápláló a tejem ahhoz,hogy reggelig kibírja.
2012. febr. 1. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 hónapos múlt.
2012. febr. 1. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:

most hülyéskedsz? 5 hónapos baba naná, hogy kel még éjjel enni! csak a szerencsésebbek babája nem kel.

etesd meg, ne hagyd éhesen sírni órákig!!!

2012. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd akkor fog változni amikor hozzátáplálsz és áttértek az ételekre.

Nekem szerencsém volt 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát. De legtöbbször ez nem így szokott lenni.


Annak is örülj, hogy csak egyszer kel fel 1-2kor!

Rengeteg ismerősöm van akinek rendre 2x-3x megteszi...

Nem az én dolgom és nem akarlak megbántani, de én a helyedben inkább aludnék és pihennék fél 12-kor ha tudom, hogy 1 óra múlva kel a gyerek...

2012. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Etesd meg éjjel is (szoptasd) a babák néem képesek órákat átaludni? Az 1 éves lányomnak is kell néha segítség a visszaalváshoz a mai napig, van hogy 3-4x éjjelente. :)
2012. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

JA és nem táplálóságról van szó! A pici gyomruk ha tele is van, 1,5-2 óránként megemészti, ami benne van. Hogy az újabb éhségérzet mikor tör ki rajtuk, azt csak az idegrendszerük érettsége befolyásolja. Van, akinek rögtön, ti szerencsésebbek vagytok, ha 4 órát kibír :)))


ne aggódj, csak szoptass :)

2012. febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A doktornő tanácsolta, hogy ne etessem már olyankor, mert nem szokik le az éjjeli evésről.SAJNÁLOM,HOGY HALLGATTAM RÁ! Az éjjel megetettem,amikor felébredt és mindenki pihent tovább!
2012. febr. 2. 10:40
 8/10 anonim ***** válasza:

de kivagyok az ilyen okos orvosoktól. miénk is ezt tanácsolta. jaa, neveljünk gépet, szééép.


jól tetted, hogy megetetted, nem éheztetünk kis babát :) majd 3-4 hónap múlva lehet trükközni vízzel ;)

2012. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hilheni válasza:
Az én babám 1 hónapos, az első 2 hétben 5-6 órát aludt éjszakánként egyhuzamban, aztán egyszer csak ez lecsökkent 3 max 4 órára. Rájöttünk, hogy szegénynek tekereg a hasa, nem az éhség ébresztette fel. Hasra fordítottuk és aludt tovább, azóta hason alszik minden éjjel és megint 6 órát simán egyszerre. Szóval nem biztos, hogy mindig az éhség ébreszti fel, lehet, hogy egyszerűbb oka van. Lehet melege, fázhat vagy egyszerűen nem kényelmes neki a fekvés.
2013. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hilheni válasza:
Bocs, közben rájöttem, hogy a kérdés már nem éppen aktuális, utólag néztem a dátumot. :)
2013. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!