Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5 hetes babám napközben két...

2.5 hetes babám napközben két etetés között alszik 3,5 órát este, éjszaka 5-6 órát. Ez vajon teljesen normális, vagy éjszaka is keltsem 3,5 óránként?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi, amit a gyerek csinál, az normális, ő mindig tudja, mikor mire van szüksége akár az alvásról, akár az evésről van szó. Eszedbe ne jusson felébreszteni, örülj neki, hogy alszik éjszaka!
2011. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehogy felkeltsd éjszaka. Az olyan etetés lenne, amire semmi szüksége. Hidd el, hogy felkelne ha éhes lenne.
2011. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sárga, nem koraszülött és hízik rendesen akkor fel ne keltsd hadd aludjon és aludj te is!!!

Majd "szól" ő ha éhes lesz!!!!

Örülj hogy ilyen ügyes babád van....

2011. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés vagy, az én kislányom ma 4 hetes, és előfordul, hogy éjszaka 1,5-2 órát alszik, és felkel enni. Most éjjel fordult elő először, hogy 5 órát aludt egyhuzamban. Átlagos éjszakákon is 2-3 órát alszik csak maximum.

Amíg ő nem jelzi, hogy enne, addig nyugodtan hagyd aludni. Neked se esne jól, ha felébresztenének álmodból, és beléd tuszkolnának egy vajas kenyeret. :D

További nagyon jó babázást kívánok!

2011. márc. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám most 1 hónapos és majdnem átalussza az éjszakát.2 hetesen hagyta ki az első hajnali szopit, majd 3 hetesen meg egyet. Sokan küzdenek az éjszakai alvás kialakításával, szerencsések vagyunk akiknek a baba magától kialakítja ezt a ritmust. Minden rendbe a piciddel ne aggódj, ha megis felkelne szoptasd meg, attól meg nem fog "visszaesni" csak aznap éppen megehezett...
2011. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már rettenetesen aggódtam,nem mertem felkelteni eddig,de ezután sem teszem. Amúgy nem sárga,nem volt koraszülött,szépen fejlődik és a születési súlyát is vissza szedte már,sőőt már túl is haladta.Csak olyan furcsa,hogy ilyen ici-pici baba is képes majdnem egy éjszakát átaludni. :) Nektek is jó babázást és mielőbbi átaludt éjszakákat kívánok! :)
2011. márc. 26. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!