Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám hasát megfogta a...

Ha a babám hasát megfogta a sárgarépapép milyen gyümit adjak, hogy lazítson rajta? (őszibarack nem segít). Szüneteltessem a répapép adását vagy esetleg keverjem almával?

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Adj neki szilvát, és a répát egy időre szüneteltesd, majd egy hét múlva próbáld meg újra. Ha akkor is megfogja, akkor később érdemes lesz úgy adni neki, hogy alapból valami "hajtó" gyümölccsel kevered.
2012. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az alma is fog, úgyhogy azzal semmiképp!

Amit adhatsz első sorban a szilva, esetleg sütőtök.

De azt is teheted, hogy most vársz egy kicsit a kóstoltatással, amíg rendeződik a széklet, és aztán kezdesz újra.

2012. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a sütőtököt is kipróbálhatod.

Van olyan baba akinek az alma is hasfogó hatású.

2012. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat ! :-)
2012. febr. 2. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a kamillateát aminek székletlazító hatása van.

Nekem sokszor kellett ezt adnom a lányomnak ha szorulása volt, a védőnőnk ajánlotta.

A sütőtökpüré is nagyon jó.

A répapépbe is keverhetsz sütőtök pürét, de magában is biztos szívesen megeszi mert az nagyon finom.

2012. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm ajánlotta a meleg(!) őszibaracklevet, eddig mindig gyorsan hatott a picimnél is.:) És a mandarinnak is jó hatása van, ha már adhatsz neki, nem tudom, a tiéd mekkora.
2012. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a mai napig nagyon székrekedésesek vagyunk, úgyhogy nagyon meg kell válogatnom, hogy mit adok enni a 11 hós fiamnak. De ami mindig beválik egy kis mogyorós kaki esetén, az a gyümölcslé, vagy paradicsomlé. Egy-két pohárral iszik belőle, és már rendeződik is a kaki. És próbálj meg székletlazító ételt adni neki pár napig, bár gondolom hogy kisebb babád lehet, ha a sárgarépát csak magában kapta, még biztosan nem ehet k betűs kajákat, azok nálunk mindig lazítják a székletét.
2012. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!