Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első cipőnek, amiben járni...

Az első cipőnek, amiben járni tanul a gyerek, drága, márkásnak kell lenni? A kínai cipők között is van erre alkalmas?

Figyelt kérdés
A ti babátok milyen cipőben gyakorolta az első lépéseket?
2009. máj. 31. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk Elephanten markaju volt. Nagyon jo kiscipok, nemet gyartmany. Sok ilyen cipos kerdes volt mar, es a leheto legtobb marka fel volt mar sorolva.

Ha csak kinaira van penzed, akkor nem tudsz mit csinalni, vedd meg neki azt.

2009. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mindig jó minöségü cípöket adtam a gyerekemre és ludtalpas most 6000ft a ludtalpbetéte hát így én már nem tudom mi is a megfelelö
2009. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy lucsokba nem nagyon fog menni egy darabig, úgyhogy ajánlom a vastag alul ragacsos zoknikat. Nekünk kínaiban vett kis mamuszkánk volt, nem igazán volt talpa, 1 évesig volt jó rá, egész megfelelő volt. 2 éves semmi baja, pedig van hogy másodkézből kapott a csizmája szandija. Azért jól nézd meg mennyire puha a talpa, rengeteg féle fajta van. De ha vásárolsz vidd el a picid próbálni plusz egy segítőt aki visszarakja a ledöntött cipősdobozokat
2009. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legelső cipő, amit ráadtam lábraálláskor az az én 31 évvel ezelőtti bőr tanulócipőm volt. Az állapota olyan, mint az én koromban. de mivel sokat mászott még az elején, így az orra elkopott.


Aztán én bababiziben vettem tanuló cipőt, merthát ugye kell egy csini cipő kintre, meg egy félig nyitott-zárt is.. Elephanten és Asso volt.

A lényeg nem a talpa, hanem a bokájánál hátul a merevítés.


És igen, a szandiját a kínaiban vettük, 4ezer valamennyiért. Ez is jl tartja a lábát, mert merevített a bokája.

Most hogy már rendesen megy, akár mezítláb is, nem ragaszkodok annyira a betétes, merevítős cipőkhöz.

2009. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én chiccót vettem első lépős cipő.Olyan a talpa mintha mezítláb lenne!!Jó! 7800ft
2009. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elsőre márkásat vettem (Siesta 9000 ft), de egy hónap alatt kinőtte. Azóta nem márkásat veszek. Szintén kínai vagy a deichman-ban lehet jó minőségű olcsó cipőket kifogni.
2009. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia,szerintem egy jo mindenépp kell hogy legyen,meg mellette gagyik is,de egy jo minöségü tényleg nem árt,mi is vettünk siesta és én látom a különbséget,a multkor a gagyi szandiba majdnem kiment a kis bokája,pedig külsöleg ugy néz ki mint a jo minöségü,de sztem még sem olyan,persze nekünk is ez az egy márkás van,de ha már stabilan tud majd menni akkor ezt fogom ráadni,a többibe meg most hagyom felállni,meg csuszni -mászni.
2009. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!