Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lesz kislányom 1 éves és...

Most lesz kislányom 1 éves és nem igazán tudom mit vegyünk neki az elsö születésnapjára!? Valami olyant szeretnénk neki ami lefoglalja öt és fejleszti is!

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:

A kislányom is most lesz 1 éves. Amit kap:

- FP tanuló szék

- FP tanuló kutya

- Chicco kulcsos házikó

- kemény lapos kicsi könyvek

- pár ruha tavaszra

- szundikenő (a régit ki kéne már nagyon mosni :D)

- 100 darabos apró műanyag labda

2012. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit kell rajta fejleszteni van valami betegsége?

vagy csak divatos a fejlesztés szó?

Egy ekkora gyerek abból tanul amit lát, a legjobb tanulás neki a nagycsalád vagy más gyermekek.


De ezer millió játék van rá van írva 12 hó felett.


Mi elsö szülinapjára egy fa babakocist vettünk.

[link]


ilyet csak zöldben.


nincs olyan nap hogy ne tolná körbe legalább 10x a lakásban, bele és kipakol mindent, abba gyüjti össze az éppen aktuális dolgokat. néha bele fekteti mackót vagy bábát is, de leginkább más dolgok össze szedésére alkalmazza. tud vele háttal menni, és rallyizni is. most 16 hós, de a legjobb vétel eddig ez volt megunhatatlan.


kapott fakockát is elsö szülinapra, azt is imádja. de van ezer féle dolog nekik.

2012. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első: apró műanyag labdákat veszel a gyerekednek? És ha lenyeli???
2012. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt a könyvet nagyon ajánlom (Tavaszi böngésző):

[link]

Lányom imádja, állandóan nézegeti, és mondogatni kell neki mi, micsoda.


Lányomnak én fotóalbumot is adtam 1 éves szülinapjára, a család összes tagjának fotójával. Nagyon szereti, minden nap átlapozza, mindig mondom ki van rajta, ő meg bólogat ezerrel és örül, ha meglátja az ismerős arcokat. :)


Ha még nincs neki, akkor az egymásba rakható poharas játékok is készségfejlesztők. Kislányom ezt is nagyon szereti, mert egymásba, egymás tetejére is lehet pakolni és színes és állatok vannak az alján, úgyhogy ezekből is tanul:

[link]

2012. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
3. válaszoló: ha ez nem irónia, akkor jajj! Gondolom, az apró minimum pingponglabda méretűt jelent, de lehet, hoyg inkább teniszlabda méretűt. Nos, ha azt lenyeli...
2012. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, teniszlabda méretű, nem valami apró üveggolyó. :)

Olyan,a mi játszóházakban szokott lenni. Van egy nagy vödör, abba fogom beletenni neki, mert múltkor a Sparos vödrös narancsot kb. 40 percig pakolta ki és be. :D

Nyáron meg medencébe, sátorba lehet tenni neki.

Ilyen amúgy:

[link]

2012. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaja, tudom, a tescóban is szokott lenni 50 meg 100 db-os :-)
2012. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Okés, 7-es :) Azt biztos szeretni fogja! :)

3.

2012. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom sütifalót kapott és mókakockákat.A sütifaló nagy kedvenc, a mókakockák kevésbé.

Vehetnétek neki pancsizós játékot, abból is van ezer féle és még fejlesztik is.

Aztán a sok labda tényleg jó ötlet, de én majd akkor veszek, mikor összepakolni tanulunk játék után, mert nem bírnám idegekkel:D

Képes könyveket is szeretik a picik, amikben lehet mutogatni az állatokat, formákat, tárgyakat.Tescoban láttam most ilyeneket akciósan.

Hirtelen ennyi ötletem támadt, de előre úgysem tudhatod, hogy melyik játék fogja lefoglalni a babádat.Lehet, hogy beletrafálsz és az is lehet, hogy hidegen hagyja majd:)

13 hónapos kiscsaj anyuja

2012. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!