Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babánál milyen...

11 hetes babánál milyen időközönként normális a szopizás?

Figyelt kérdés
Anyatejes, de naponta 1-2 alkalommal tápszert is kap. Sajnos nem elég a tejem.
2012. febr. 2. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
én volt, mikor 20 percenként szoptattam napokon keresztül... így viszont 2 éves koráig sikerült fent tartani a tejet és a szoptatást.
2012. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányom 2-2,5 óránként követelt némi tejet a hasába, ő a sokszor keveset híve volt,a fiam 4 óránként teljesen teletömte a hasát. Ahány gyerek annyi féle.
2012. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ennyi idősen a fiam 2-2,5 óránként kérte nappal a cicit :)
2012. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 óránként szopizott.
2012. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én 11 hetes kisfiam 3-3,5 óránként szopik, éjjel max egyszer kel fel. Ha igény szerint szoptatod, akkor ő tudja szerintem, hogy mennyi tejcsire van szüksége, úgyhogy az a normális:-)
2012. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztató segítséget. Kicsit tanácstalan voltam (vagyok), mert a legutolsó mérésen 1 hónap alatt 1,5 kg-ot hízott a pindurkám és azt mondta a védőnő, hogy egy kicsit vissza kellene fognom az etetést. Én úgy érzem, hogy teljesen igény szerint eszik a kis drágám. Akkor mitől hízott 1,5 kg-ot 1 hónap alatt?
2012. febr. 3. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:

gondolom arra gondolt, hogy a tápszert hagyd el, nem pedig a cicizést fogd vissza ;)

tápszert egyébként nem szabad igény szerint adni, na meg ha ennyi hízik, tényleg nem úgy tűnik mint ha nem lenne elég tejed :)

2012. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tápszert természetesen nem igény szerint kap. Este fürdés után.
2012. febr. 3. 11:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Néha napközben 1x, de utána min. 3-4 óráig nem eszik.
2012. febr. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!