Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet mennem kéne? Tegnap,...

Lehet mennem kéne? Tegnap, meg ma időközönként bekeményedik a hasam, a babát fent érzem, mozog rendesen! Semmi más panaszom nincs! Lehet megindult a szülés vagy ez normális már?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem írtad mennyi idős vagy?! az időközönként rendszeres? milyen gyakori?
2010. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsánat!32h 3nap és nem mérem,nem tudom ilyet még nem éreztem,lehet csak a baba feszíti ki magát?nem tudom!de reggel 8 tol,volt már 4-5 ször!éjjel minden rendben volt!
2010. jan. 1. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs fájás akkor miröl beszélünk?hacsak sima keményedés,az nem baj,szedj magnéziumot.nekem félidötöl keményedett.most 40.-ik hét,semmi nekem is csak kemény.
2010. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha rendszeresek lesznek a fájások, akkor közeledik a szülés, amit írsz, az még nem az :) Nyugi :)
2010. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A keményedésre egyél Magnesii Citrici-t vagy Magne B6-ot, ha tényleg gyakran vannak, de óránként 1-2 keményedés elvileg normális.
2010. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudni fogod pontosan mikor menj a korhazba,elöte nem lesz kedved ide irni semmit*

Ne aggodj*

2010. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, ez a keményedés nem egyenlő a szülés megindulásával. Szinte mindenkinek keményedik a hasa a 30. hét után, kinek előbb, kinek később. A magnézium tökéletes rá. Egyébként ha nagyon gyakran van, azért próbálj meg napközben is pinenni kicsit, mert a sok keményedés a méhszáj idő előtti kinyílásához vezethet. Ennyi idősen már ne hajszold túl magad, én mától bevezettem az "1 óra munka 1 óra pihenés" elvét, mert az ünnepek lefárasztottak rendesen, és már tényleg nem olyan sok van hátra!

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!