Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ér valamit a terpesz pelus?...

Ér valamit a terpesz pelus? Meddig kell hordani ja a babámnak? Egy nap hány órát?

Figyelt kérdés
egyébkén utálja nagyon:(75% csípője.
2009. máj. 31. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is kellett,és állandóan rajta volt.Ő se szerette.(pontosan már nem emlékszem hogy hány hónapig már 15 éve volt)de több hónapig.közben voltunk ellenőrzéseken is.neki jó volt,és mostmár hogy nagy semmi problémája és semmi nem látszik a járásán sem.
2009. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk 1 hónapig volt rajta a kisfiamon.5 hónaposan kapta az orvos tanácsára.Nrm igazán szerette,mert pont kúszni tanult,és így nagyon nehéz volt neki.Egész nap rajta volt,csak éjszakára vettük le,meg ha elmentünk valahova.

De használt!

2009. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az ortopéd orvos, hogy minél korábban elkezdjük használni a terpesz pelust, annál gyorsabban jön rendbe. Kisfiam 1 hónapos korától kb 1 hónapig használtuk, éjjel szinte mindig, nappal ritkábban. Ami állandóan rajta volt, az a textilpelusból terpeszpelenka. Azt 3 hónapos koráig adtam rá, akkor nyilvánították tökéletesnek a csípőjét.
2009. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!