Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy csináljátok? Takaró,...

Ti hogy csináljátok? Takaró, hálózsák ügyben.

Figyelt kérdés

Kislányommal születése után próbálkoztam a hálózsákkal, mert jobbnak gondoltam, mint a takarót, mert hogy nem tudja lerúgni magáról.Viszont nem igazán nyert meg, mert mikor kivettem szopizni, mindig a nyakába volt az egész. Meg macerának tartom fel-levenni, amikor már álmos vagy félig alszik. Nem akarom kiverni a szeméből az álmot.

Most, hogy már 5 hós, annyit mozog éjjel is, hogy ma hajnalban is arra sírt fel, hogy nem volt rajta takaró(gondolom fázott), majd reggel az egész rajta volt, még a fején is, és izzatt.Most már végképp nem tudom mi legyen.Ja, hasonalvó és eddig jó volt a takaró. Ti ezt hogy oldjátok meg?


2012. febr. 3. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a nyakában van a hálózsák, akkor vsz nagy a méret, adj rá kisebbet.

Altatás előtt add rá a hálózsákot éjszakára.


(bár én leterítem a kiságyba, amikor elalszik, ráteszem, és felhúzom a zipzárt)

2012. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan hálózsákunk van, ami kétoldalt cipzáros, a pántjai patentosak, mert az én gyerekeim is hason alszanak, és így nem nyomja elől a cipzár. Amikor éjszaka felkel nem veszem le róla a hálózsákot, hacsak nem kell pelust cserélni, akkor meg már mindegy, úgyis felébred :) . És ha megfelelő a méret, akkor nem csúszik fel a nyakába sem. Max. 2 mérettel nagyobbat adj rá csak, tudom, anyagilag húzós mindig másikat venni, de talán ismerősöktől, turiból olcsóbban be tudod szerezni, mosás, vasalás után tökéletes lesz. Takarót csak napközben használunk. A hálózsákot este fürdés, vacsora után ráadom, lefektetem, és csak reggel veszem le róla. Nagyon szeretem, nem kell éjszaka azon aggódnom, be van e takarózva...
2012. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az én lányom nem marad meg a hálózsákban. Februárban született, nyárig hálózsákban aludt. Eleinte vastagban, majd vékonyban. De nyáron olyan melegek voltak, hogy csak textil pelussal takartam. Aztán jött az ősz, és nem volt hajlandó megmaradni a zsákban. Azóta paplannal takarom. Amikor nyugtalanul alszik, akkor többször is fel kell kelnem betakarni. Mondjuk ő olyankor nyöszörög, így tudom, hogy ki van takarózva.
2012. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi 4 hónapos koráig tudtunk hálózsákot használni, aztán ahogy forgott éjjel nagyon rátekeregett

Most 12 hónapos, és inkább jobban fűtünk és nincs takarója, mert lerúgja magáról.

Majd ha picit nagyobb lesz talán rájön a takaró lényegére.

2012. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!