Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti milyen webáruházbó...

Anyukák! Ti milyen webáruházból szeretnétek vásárolni? Mi az ami jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés
Annyi sokminden van, de kb. fele felesleges/luxus holmi. Biztosan van, amire még szükség lehet.
2012. febr. 3. 10:34
 1/5 anonim válasza:

Mindenképpen olyanból ahol lehet bankkártyával fizetni, mert nálunk csak minimális kp van itthon, és ha esetlen nem vagyok itthon akkor bárki átveheti a csomagot, mert már ki van fizetve.

A másik hogy a pelenkától, a ruháig legyen minden, mert akkor mindegyik gyereknek egyszerre be tudok vásárolni.

2012. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan webáruházból,amely a kínált termékeket raktáron tartja....kezd elegem lenni abból,hogy minden félét "árulnak",és mikor megrendelem,akkor próbálja ő is beszerezni. Épp a minap jártunk így egy játékkal. Legalább 5 webáruház honlapján fenn volt,és egyik se tudta beszerezni. (WOW Toys markolóautó)
2012. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok....

....szerintem itt sokszor már nem a "mit áruljak" a kérdés...mivel nagy a kínálat szerintem a "szolgáltatásokkal" lehet vevőt fogni ...pl. gyors!, olcsó!,rugalmas!!! házhoz szállítás. :) Idegbajt kapok,amikor csak azt tudom,hogy a csomag a mai napon érkezik,és este 6-kor még nincs itt,de a gyerek se volt levegőn,mert mozdulni se merünk.

2012. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt személy szerint én is utálom, amikor egész nap arra várok...
2012. febr. 3. 13:59
 5/5 Viktoria1978 ***** válasza:

[link]

nem tudom megvetted-e mar:)

2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!