Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a praktikus műanyag...

Melyik a praktikus műanyag vagy fa etetőszék?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2012. febr. 3. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pont olyan van, mint az első. Azért választottuk ezt, mert később tudja még használni asztal-szék kombinációban.
2012. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a fa szimpatikusabb. és tényleg nagyon szereti kis asztal, kis székként is használni.
2012. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is fa van, én szeretem, lányom is kényelmesen ül benne, és utána legalább lehet másra is használni (asztalnak és széknek).
2012. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mind a kettő van.A műanyag nem ugyanaz mint amit belinkeltél, de a fa egy és ugyanaz.Én a műanyagot jobban szeretem, mert könnyebben takarítható, és kényelmesebb etetni benne a lányomat(magasabb).A fa az tényleg majd később lesz jó, legalább is nekünk, mert akkor majd tud rajta rajzolni, meg bármit csinálni.
2012. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a műanyag praktikusabb, mert a fa anyagúból szerintem nincs olyan ami dönthető és a biztonsági öve sem egy nagy durranás. Ha az átalakíthatóság miatt vennéd akkor műanyagból is van olyan amit később asztallá és székké lehet alakítani.
2012. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi kaptunk fat, igy ki nem dobjuk, de majd csak kesobb asztal szek funkcioban fogjuk hasznalni, muanyagot meg most akarok majd venni, mert 4 honapos kortol a donthetobe mar tehetok, es szeret velunk lenni az asztalnal, az autosulesbe tenni meg maceras nalunk a kicsi konyha miatt

ha nem kapjuk a fat tuti magamtol nem vettem volna

2012. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk műanyag van, én szeretem. Jól lehet takarítani, szerintem kényelmes a kislányomnak is.
2012. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!