Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a praktikus műanyag...

Melyik a praktikus műanyag vagy fa etetőszék? Ill. háló+anyagból készült járóka vagy abból is van fa verziós?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a természetet! DE! Nekem praktikai okokból a műanyag etetőszék és a hálós járóka jobban tetszett. Könnyebbnek tűnt és talán takarítani is könnyebb. Ezért nekünk ilyen van. Nem bántam meg, hogy ezeket vettük! A másikról nincs tapasztalatom. :)
2012. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem etetőszékből a fa jött be, ezt szét lehet szedni kis asztalnak és kis széknek. Járókából pedig a hálósat hazsnáltuk, én a fát nem szerettem, anyósoméknál volt, de folyton lefejelte a rácsokat, persze végül is a kiságy is rácsos de abba csak aludni tetem bele itthon, napközben inkább járókába volt, és nem ütötte verte a fejét amikor esetleg elesett.
2012. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni az előbb, hogy a hálós járóka olyan szempontból is jobb volt nekem, hogy könyebben tudtam hurcolászni, mikor például főztem bevittem a konyhába,és jobban el volt a kisfiam ha látta mit csinálok, amúgy meg a nappaliban volt, persze elfoglalta a fél konyhát, de azért így is szerettem ha ott volt.
2012. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok :). A hálós járókával annyi volt a bajom, hogy a 4 sarkában lévő kapaszkodókból 2 letört, persze lehet,hogy nem mindegyikben ez a fajta kapaszkodó van, mármint nem ebből a könnyen törős műanyagból van, de ezt is meglehet esetleg erősíteni átlátszó ragasztószalaggal.
2012. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fa etetőszékem volt mind a két gyereknél, de még 5-6 éves korukban is használták,és fa járóka,nekem azzal sem volt semmi gondom.
2012. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!