Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is aluszékonyabb ma?

Ti babátok is aluszékonyabb ma?

Figyelt kérdés
Mitől lehet?
2012. febr. 3. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát abból kiindulva, hogy fél2 és fél6 között fenn volt, nem mondanám :)

Jön a hóesés, és a hideg. Van akire így hat, van akire úgy.

Az én babám ilyenkor meg van vadulva, én pedig úgy érzem magam, mint akit agyoncsaptak... Fordítva talán szerencsésebb lenne.

2012. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém igen, 10-től aludt délig, kétszer annyit, mint szokott. Meglátjuk, délután hogyan alakul a dolog....
2012. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már én is picit aggódtam. Szerintem is afront lehet. Én is nagyon frontérzékeny vagyok. Lehet alszom vele:)
2012. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az én fiam. Tuti hogy esni fog ma a hó, mert télen akkor alszik ilyen nagyot, ha hóesés közeleg. :) Ma 2* 30 perc helyett aludt egyszer 1 órát, meg egyszer 1,5-et.
2012. febr. 3. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én 7 hós babám meg elvileg 2 óra ébrenlét után álmosodik el, most a 3. vagy 4. napja, hogy kb. 4 órát van fennt egyfolytában és igy is alig tudom elaltatni mindössz egy fél órára, mert ennyi az alvás igénye, és az egész nap tiszta nyűglődés most vele.
2012. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én kicsikém nagyon nyűgös ma!!! Hol hisztizik, hol eljátszik. Enni sem úgy eszik ahogy kellene. 16 hónapos
2012. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen. Az enyém ébredés után szinte rögtön visszaaludt, aztán ébredt enni, játszott aztán aludt 2 órát, ébren volt egy keveset és most megint alszik.

Sajnos mi is fordítva működünk, amikor ő álmos, én vagyok éber, amikor én vagyok álmos mert melegfront jön akkor ő éber...

8hónapos kisfiú

2012. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Enyém aluszékony, de már 2-3napja, de viszont nehezebb elaltatni.
2012. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Detto, mint utolsónál. Sokat alszik, viszont nehéz elaltatni, és hisztis, mert álmos.
2012. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen az én 10 hetes kislányom is szinte egész nap alszik...pedig nem jellemző rá.Viszont tegnap este én is alig tudtam elaltatni.
2012. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!