Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kötelező oltásra...

2 hónapos kötelező oltásra babátok hogy reagált? Belázasodott? Tényleg aluszékonyabb 1-2 napig? Rota oltástól volt valami?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a rotát nem adattam be és nem is fogom. Se a 2, se a 3 hónapos oltástól nem volt semmi baja a kicsinek szerencsére. Talán egy picit nyűgös volt, de ki lehetett bírni. Láza egyáltalán nem lett, és az aluszékonyság se volt jellemző.
2009. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt semmi gond az oltástól. Aznap délután és éjszaka aludt egy jót, ennyi. Másnap már ilyen hatása sem volt. Rotát mi sem adattuk be.
2009. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!A kisfiunk egész "jól" tűrte a 2 és 3 hós oltást is.Egyből kapott kúpott,sokat aludt tőle.Másnap egy picit belázasodott,adtam neki kúpot és ismét jót aludt utánna.A Rotát és a Prevenart is beadattuk,de egyiktől se volt semmi gond.Állott vízes borogatást kellett tenni arra a combjára amibe a kötelezőt kapta.
2009. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak nem volt láza tőle, csak többet aludt, mint szokott. A rotát beadattam neki, attól viszont semmi nem volt.
2009. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kislányomnak a Prevenártól volt hőemelkedése, és aluszékonyabb volt. 3 hónaposnál semmi. mi most megyünk majd rotára, picit húztuk, de izgulok, hogy ne legyen semmi.
2009. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kötelezőn kívül a Prevenar és a Rota is megvolt, most a Meningitec első oltáson is túl vagyunk már. Pici hőemelkedés, vizes borogatás a combikákra. Két napig (aznap és másnap) anyán lógás nyűgösködve és annyi. Eddig jól megúsztuk azt hiszem.
2009. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!