Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok Mam tanulópohárr...

Tapasztalatok Mam tanulópohárról? Én nagyot csalódtam.

Figyelt kérdés

[link]


A babám bekapja, de rendesen össze kell nyomnia ahhoz, hogy jöjjön belőle valami, valamint nagyon merevnek találom a cumi részét, hogy kerek legfelül. Én eddig megvoltam elégedve a mam-os termékekkel és gondoltam, hogy hasonló formájú lesz a "cumi" rész, mint a sima etető cumisüvegeknél a cumiknak, de egyáltalán nem!


2012. febr. 3. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, ezt a fajtát én is néztem, de pont azért nem vettem meg, mert nagyon nagynak találtam a szívós részét. Nekünk ilyen van [link]

Ez is MAM, és nagyon jó. Könnyű belőle inni, és csöpögésmentes.

2012. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam rendesen megnézni, mert abban a dobozban volt, amiben a parfümöket is szokták rakni. szerintem vennem kell egy másikat, mert nem tudja szivni. hát ráhibáztam, hogy nem voltam elég körültekintő. tanultam belőle.


Nem rossz, amit mutatttál, majd megnézem jobban is.

2012. febr. 3. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
szia,hát amit az elsö válaszoló linkelt, nekünk olyan is volt többek között, de tök nehezen jött belöle a folyadék, ugyhogy nem használtuk, viszont igaz, hogy nem csöpög.
2012. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először mi is ilyet vettünk. Nálunk tud belőle inni annak ellenére hogy duci a feje, viszont pár hét után már csöpög. Bárhogy próbálom összenyomni vagy ilyesmi csöpög. Illetve inkább folyik. Mi ilyet vettünk most, és nagyon jó. Nem csöpög és könnyen szívja.


[link]

2012. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, mi Mam cumisüvegről ilyenre váltottunk, imádja.


[link]


az általad linkelttől az különbözteti meg, h nem szelepes, tehát igen, kifolyik, ha csápol vele. Én a helyedben megpróbálnék venni hozzá egy puha csőrt, hátha az bejön neki.


[link]


kompatibilis a tanulópoharatokkal, ha minden igaz.

2012. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!