Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ultrahangos párásítók között...

Ultrahangos párásítók között az áron kívül mik a lényegi különbségek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy sok literes legyen
2012. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
márka
2012. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

halk legyen


nekünk momert van (drágábbik, mert ebből is van több), egész csendes

2012. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A párakibocsátása volt nekem a legfontosabb.
2012. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy többen ezt választották: Vivamax Párásító Humidifier. Esetleg ehhez hasonlót valaki tud ajánlani?
2012. febr. 4. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF leszek, és belekérdezek, bocsi!

A hidegpárásító használata mellett is tartani kell a penésztől?

2012. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Emmerson baby van nekünk: csendes, egèsz èjjel megy, napokig nem kell mègse tölteni vízzel, van jelzôfènye ami szupi èjjeli fènynek, pàrakibocsàtàs erôssège sok fokozatban állíthatò, vidàm megjelenès...
2012. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A vivamaxot azért választottam (nagy szögletes kék és nagy digitális kijelzője van) mert ez nem úgy megy hogy kapcsolgatnod kell mint a legtöbben. EZ A LÉNYEGI KÜLÖNBSÉG. beállítod a páratartalmat %ban amire szükséged van és addig műkodik amíg el nem érni a szobában mért. teljesen automatikusan (persze manuális funkciója is van de 1x nem használtam még úgy...). Ráadásúl ha 10%nál alacsonyabb akkor max fokozaton, ha 5%-nál alacsonyabb akkor közepes fokozaton és ha csak néhány % a különbség akkor alacsony fokozaton működik. Ezt mind teljesen a te felügyeleteden kívül. Nem kell kapcoslnod, mérned vagy állítanod hozzá semmit. Egyszerűen csipog ha elfogy a víz és utána újratöltöd és visszakapcsolod. Soha nem megy se feleslegesen és nincsen időkorlát, hogy pl 8 óra múlva leállna (de erre is beállítható...ezt sem használtam). Bármikor ránézel egy hatalmas szám van rajta ami a jelenlegi páratartalom és látod hogy éppen milyen ünnemmódban működik. Nagyon kényelmes ilyen szempontból és 25e ft volt a brendonban. majdnem ugyan ennyi a tefalos micimackós aminek köze sincs ehez. Nem működik automatikusan. Szerintem maximálisan megéri. Ami kényelmetlen benne, hogy minden vízcserénél belülről kell feltölteni. Az első néhány alkalomnál nehezen tudtam lecsavarni a tetejét, de gyorsan belejöttem és már minden 1-2. napban amikor cserélem rutinból megy. Amikor elfogy a víz akkor csipog. (ezt sok másik is tudja). Ebbe nyugodtan rakhatsz csapvizet vízkőmentesítő szűrő van benne... Nálunk ,,Lo" értékű volt a szobájában a páratartalom amikor megvettük. Ez azt jelenti, hogy 25%-nál is alacsonyabb és már azt ki sem írja. Mivel extraszáraz a levegő így sok vizet kell használnia. Ha akkor fogy ki amikor nem vagyunk itthon akkor van, hogy lecsökken és így mikor újraindítom 1 nap alatt kiürül. De ha mindig csak a páraszintet kell fenntartania akkor 2 napnál gyakrabban nem igen kell hozzányúlni.


mi megvagyunk vele elégedve. Teljesen más egy hagyományos párásítónál. Ez egy automatikus párásítógép.

2012. febr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A Brendonban megvesszük a héten a Vivamax párásítót, csak még annyit kérdeznék, hogy nem-e lesz penészes az a falrész, ahova a levegőt fújja?
2012. febr. 6. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár momert van nekünk, de én a szoba közepe fele irányítom, nem a fal fele. Így is, ha sokat megy, akkor a parketta vizes lesz tőle (ahogy "leesik" a pára).
2012. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!