Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos fiam miért tolja ki...

4 hónapos fiam miért tolja ki mostanában éjfélig az estéit? Korábban 9-10 között már aludt, most még hajnal 1-kor is fenn van néha. Lehet valamit tenni, hogy vissza álljon, vagy teljes mértékben irányíthatatlan a fekvésük?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nap közben mikor alszik?
2012. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ébred 8 körül. Délelőtt alszik kb. 1.5 órát, korda délután szintén van egy másfél órás alvászat, késő délután már csak háromnegyed óra, este fürdés után még egy fél óra. Szerinted sok az alvás napközben?
2012. febr. 5. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az első fiunk produkálta ezt kb 2 hónaposan úgy 2-3 hétig, de ő hajnali 3-ig volt fenn. Bármit tettem, nem változott semmi. Aztán egyszer csak fél 10-től aludt reggel 9-ig.
2012. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, fürdés után miért teszed le arra a fél órára? Akkor már rendesen le kéne fektetni. Vacsora, tápszer/vagy cici, és akkor kéne elaludnia. Mikor van a késő délutáni 3/4 óra?
2012. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5-6 óra körül. Nem teszem le. Egyszerűen elálmosodik. Nem is altatom el, ő alszik el Magától. Játszom vele, elkezdi dörzsölgetni a szemét, arcát és 5-10 perc múlva elalszik. A legfőbb probléma az, hogy kevesebbet eszik napközben, mint eddig és az utolsó étkezés csúszik bele a késő estébe.
2012. febr. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!