Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos a kislányom és...

6hónapos a kislányom és anyatejes. Ma reggel arra ébredtem, hogy fáj a bal mellem és csomó is van benne. Ez a tej lehet amit nem szopizott ki a babám, mit csináljak mert fáj is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor szerintem begyulladt a melled... ha meg nem nagyon durva (ertsd, nem ugy nez ki, mintha zuzodasos kek lenne), akkor probald meg kimasszirozni es lefejni, ha mar nagyon gaz (nalunk az volt), akkor orvos, es antibiotikumot ir fel..
2009. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen a tej az :).Fejd le vagy szopiztasd ki a babadal.
2009. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyél rá meleg borogatást, masszírozd, és sűrűn tedd mellre a babát, nála jobban senki nem tudja feloldani az elzáródott tejcsatornát. Figyeld, nehogy lázad legyen.

Esetleg próbálj ki egy másik szoptatási pozíciót, hátha úgy jobban ki tudja szívni azt a részt.

Nekem is volt ilyen, piros folt is volt a mellemen, de a fentiek alapján megoldódott.

2009. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!