Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos anyatejes (+naponta...

2hónapos anyatejes (+naponta kb.60ml-tápot iszik) babám 3 napja nem tud kakilni, eléggé kinlodik, sir, erőlködik, adtam neki reggel 7 körül negyed glicerines kúpot, még mindig semmi. Adjak még egy negyedet?

Figyelt kérdés
próbáltam masszirozni,tornáztatni,teáztatni,nem nagyon segit.Mulkor is igy volt,3 nap után kapott kúpot,rengeteget kakilt ugyhogy azt nekem senki ne mondja hogy az anyatejet ilyen jol hasznositjak a babák azért nincs kaki.nem fog rászokni a kúpra,mit tegyek?QA cukor miért kell a kamillateába?
2009. júl. 20. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,és puki az van sok
2009. júl. 20. 09:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kúpot nem ismerem. Ami nekünk nagyon bevált, az a Laevolac szirup. Kíméletes és gyors. Tényleg segít. Ha a kúp nem működne, esetleg ezt is kipróbálhatod.

2009. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A laevolacnak is van valami mellékhatása,hogy rászokhatnak vagy valami?
2009. júl. 20. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hű, jót kérdeztél. Mi nem használtuk, hála az égnek olyan sokat, hogy rászokhatott volna a kislányom, de mikor használtuk, segített.

[link]

A fenti linken találsz betegtájékoztatót, hátha az is segít dönteni.

2009. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is glicerines kúpot adtam neki, hosszában félbevágva. Tehát felet kapott, nem negyedet, s nálunk használt.
2009. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!