Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mártír Anya? Vagy csak számító?

Mártír Anya? Vagy csak számító?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a nőről,aki egy inkább felületesnek mondható kapcsolatban,ami már 'halálra' van ítélve,teherbe esik úgy,hogy állítása szerint védekezik...nyilvánvalóan azért,hogy megtartsa a férfit???

A férfi,bár imádja a gyerekeket kéri a nőt,hogy ne szülje meg,mert nekik nincs együtt jövőjük..de a nő hajthatatlan.

Azt állítja,semmit nem akar az apától..csak a gyereket...nem kell anyagi támogatás sem,semmi!

Megszületik a gyerek...hogyan tovább???

Mi lesz szerintetek a vége?


2012. febr. 5. 17:55
1 2 3
 11/21 sumergo ***** válasza:
Hát ezért nem kell felületes kapcsolatban felelőtlenül szexelni, mert ez lehet belőle, aztán főhet a fejed, kedves kérdező! Nem hiszem, hogy itt bárki használható választ tudna adni erre a kérdésre, hiszen az, hogy mi lesz csak rajtatok áll. Ha mégis később a nyakadba akarja varrni a gyereket, akkor az lesz, ha nem akkor nem. Ha nem fér bele egy kapcsolatba a gyerek, akkor tényleg nem kell szexelni, vagy venni kell egy guminőt! Felnőtt férfinak lehetne ennyi esze! Ez az így járás tipikus esete!
2012. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem van egy közeli ismerősöm, ugyanez a helyzet, amit leírtál: házasság, közös gyerek, majd civakodás, különköltözés (ekkor a kislányuk már 4 éves volt). Innentől felületes kapcsolat az anyukával, Egy napon a nő átédesgette magához a pasit és megesett a dolog. 1 hónap múlva felhívta a csaj a férfit, hogy terhes!

Mint kiderült a nő ovulált az nap mikor lefeküdtek, és az egész előre megtervezett volt a feleség részéről...


Elváltak. Pasi fizeti a gyerektartást a 2 gyerek után, a maradék pénzéből alig tengődik. Viszi a 2 gyereket 2 hetente magához (ami ugyancsak nem kevés pénz). Iskolai költségekbe még +pénz.... stb.


Nem írok tanulságot, de szerintem látszik a történeten!


A nő ebben a történetben erősen számító volt. A pasi meg balek minden szempontból! :)

2012. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Férfinak tanácsolom, húzzon két óvszert és csá, nem kívánt terhesség kivédve!

A csajnak pedig azt hogy ne is álmodjon arról hogy majd a kilenc hónap alatt hátha megváltozik a pasi érzése iránta.... max. pasi berág, gyereket elveszi és a csajnak szintén csá...!

2012. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

Ja, en sem ertem, ha nem akar a pasi gyereket, miert nem hasznal ovszert??

Masik, a no dont ebben az esetben. Amugy nem is ertem, a ferfi lusta volt ovszert huzni, erre most ra akarja venni a not, hogy olje meg a gyereket. No komment.

Minden tiszteletem a noe, de ez mar csak privat velemeny.

2012. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Es mitol lenne martir vagy szamito egy olyan Ember, akinem akarja megolni a gyermeket... Hu, de beragtam. Ebbol az esetbol is latszik, hogy a legtobb esetben (sot) az abortuszok tobbsege a ferfiak hibajabol tortennek. Es, ki szivja meg? Elsosorban egy vedtelen kis leny, egy pici baba, es persze a no is elszenvedi, var nem hal meg, de egy eletre maradando sebet kap.
2012. febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a hsz-t!

Mindannyiótoknak van igazsága...

Miért nem húzott gumi?

Azon az időszakon már túl voltak,ha lehet igy kifejezni...szóval a nő állitása szerint "védekezik" és meg is tette mert sokáig nem is esett teherbe.

Adott itt egy olyan kapcsolat,ami mind a két félnek megfelelt viszonylag hosszabb ideje már,nem éltek tartósan együtt,bizonyos időközönként eltöltöttek együtt pár napot.

Teljesen kúltúrált módon ,felnőtt emberekhez méltóan álltak egymáshoz..de a kapcsolat elfáradt...a férfi ki akart lépni és meg is tette...de hopp,a nő pont most esett teherbe.Abortusz ...igazatok van,borzasztó...mégis nem gondoljátok,hogy úgy kellene életre hívni egy gyermeket,hogy mind a két fél boldogan várja???Csak az élethez van joga és mindegy milyen lesz az???Nem az abortusz mellett kampányolok,de szülessenek babák oda ahol pokol lenne az életük,nélkülöznek stb.?Van ellenpélda igen és csodálom azt a nőt aki tényleg felvállalja és megszüli a gyerekét..csak magának...és nem kiván semmit a férfitól,aki akarata ellenére lett apa .

Csak egy nő dönthet ebben,mert az ő teste?Egy férfi nem???Ezt nem értem!!!

Aztán később,mint írtam is meggondolja magát...biróság,per stb.A férfi meg ott áll és les,hogy hú de balek volt?!

Komolyan ???Ti bevállalnátok igy gyereket???

Miért nincs egy gyereknek joga minkét szülőhöz?

2012. febr. 6. 12:40
 17/21 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező, a legutóbbi kommenteddel teljes mértékig egyetértek.

Persze, joga van egy babának az életre ... De ahhoz nincs joga, hogy normálisan éljen?

Az apának is joga lett volna beleszólni, hogy akar-e gyereket, illetve, ha a nő azt állította, hogy védekezik, akkor pláne egy önző, számító és gonosz nőről van szó. Nem az abortuszt pártolom én sem, de ne legyünk már annyira elvakultak, mint az egyik válaszoló ... Ebben az esetben a pasi át lett verve, persze ettől még baleknak tartom, hiszen megbízott egy olyan nőben, aki azt nem érdemelte meg. Mivel úgy tudta, a nő védekezik, nem is várható el tőle semmi, ami az anyagiakat illeti. Ettől még az ő élete is meg van nyomorítva, hogy a Gyerekéről ne is beszéljünk.

Gondolkozni kéne, nem a sablonszöveget fújni, hogy így a "pici baba" jogai, meg úgy ...

Egy gyereket normális esetben mindkét szülője akarja.

Ha ez a pasi gyereket akart volna, akkor megkéri a nőt, hogy ne védekezzen. Ennyi.

2012. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! KI VAGY TE EBBEN A KAPCSOLATBAN????? Gondolom nem a nő mert akkor nem lennél ennyire ellene a terhességnek..... TE VAGY A FÉRFI UGYE??? Az uccsó kommentedből vágom apa :/
2012. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy lényeges ki vagyok!

Nő vagyok és anya!!!!!

Nem a terhesség ellen vagyok,hanem az ilyen terheség ellen vagyok!

És úgy szültem a gyerekemet,hogy számomra benne volt a pakliban,hogy ne adj isten egyedül maradok vele,akkor is tudom e őt vállalni,megtudok e neki a magam erejéből adni minden!!!!És mivel igen volt a válasz..ezért megszültem,de semmi esetre sem várom el senkitől,hogy eltartsa akarata ellenére.

Ne értsd félre,nagyon jó a kapcsolatom a gyerekem apukájával,nagyon jól élünk...de láttunk már ilyet..ez is elmúlhat:(...tudom ez elég pesszimista hozzáállás..én inkább realistának hívom..viszont inkább csalódjak pozitívan!

Szóval csak azért mert én igy látom,nem hiszem,h 'férfias'a gondolkodásom!!!

A történetben látjátok ,aminek még korán sincs vége...

máris hajlamosak vagytok a nőt mártírrá avatni,tisztelet a kivételnek..pedig mit tesz a gyerekével???Nem a férfi itt a lényeg!

Mit fog neki monda neki?Azért nincs apád mert nem kellettél neki???Holott csak a nő nem volt az akivel családot akart alapitani!A gyerek mit fog érezni...??

Ő nem elég jó?Az apjának sem kellett!?

Fefordul a gyomrom,ha arra gondolok milyen fájdalmat okoz ezzel az "öntudatos" anyuka a gyereknek egy életre!

Ezért többek között,megvagyok győződve róla,hogy nem kellene igy babát vállalni!!!

Nyilván van kivétel és olyan élethelyzet ,amiből születnek akaratlanul gyerekek,ahol esetleg nincs választás!

De itt van,volna!

2012. febr. 6. 22:09
 20/21 sumergo ***** válasza:

Az abortuszra kevés jó indok van (súlyos fogyatékosság pl.), de az, hogy apuka szexel, következménye lesz, aztán mégis inkább úgy dönt, hogy nem kell neki, na ez nem megfelelő indok egy gyilkossághoz! Kérem uraim, ha nem akarnak gyereket, akkor védekezzenek!

Ui: "Megfáradt kapcsolat"??? Akkor minek szexelnek? Nekem ilyen kapcsolatban nem lenne hozzá kedvem.

2012. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!