Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mártír Anya? Vagy csak számító?

Mártír Anya? Vagy csak számító?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról a nőről,aki egy inkább felületesnek mondható kapcsolatban,ami már 'halálra' van ítélve,teherbe esik úgy,hogy állítása szerint védekezik...nyilvánvalóan azért,hogy megtartsa a férfit???

A férfi,bár imádja a gyerekeket kéri a nőt,hogy ne szülje meg,mert nekik nincs együtt jövőjük..de a nő hajthatatlan.

Azt állítja,semmit nem akar az apától..csak a gyereket...nem kell anyagi támogatás sem,semmi!

Megszületik a gyerek...hogyan tovább???

Mi lesz szerintetek a vége?


2012. febr. 5. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Az anya teste, az ő gyereke, ha úgy akarja, megtartja. Nem a legideálisabb, de más is nőtt fel egy szülővel és normális életet él. Én is egyedül nevelem a fiamat.
2012. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Szia..

Minden tiszteletem azoké az édesanyáké,akik egyedül is felnevelik a gyerekeiket.

De nem mindegy milyen körülmény miatt!

Itt az apa egyértelműen kérte,hogy ne tartsa meg,mert ő nem szeretné!

Te férfiként nem éreznéd,hogy a nyakadba varrnak egy gyereket?Mert teljesen más a helyzet,mikor együtt két ember babát vállal és sajnos később valamilyen okbó elválnak a szülők...a gyermek közös akaratból született..de igy?!!

Most azt mondja,hogy nem akar semmit a férfitól majd...később pedig majd mehet a bíróságra,a gyerektartás miatt!

Nem gondoljátok,hogy valamilyen szinten egy férfi is lehet kiszolgáltatott?

2012. febr. 5. 18:06
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

De ha azt mondta a nő, hogy nem akar a pasitól semmit, se pénzt, se támogatást,akkor miért lenne a nyakába varrva?


Egyébként amennyi joga van a férfinak nem akarni, annyi joga van a nőnek megtartani.

2012. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van,ha tényleg tartja magát ahoz,h semmit nem akar a férfitól.

Ezt mondta igen,de mivan akkor ha nehezebb anyagi helyzetbe kerül és akkor mégis betámadja a férfit?!

Ha a férfi majd családot alapit és születik közös gyerek,akit mindketten akarnak majd...szerintetek mi vár rájuk ha a nő mégis másképp dönt?!

2012. febr. 5. 18:24
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha a férfi szerint nincs együtt jövőjük, miért van még a nővel? Nem hiszem, hogy ezért a nő mártír lenne, szerintem inkább a férfi a szánalomra méltó. Miért nem lépett akkor le hamarabb, ha már haldoklott a kapcsolat? Ki lehet vajon számító?Rosszindulatú vagyok lehet, de talán akkor nem lenne meleg étel, mosott ruha és szex...
2012. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem élnek együtt...mint írtam felületes a "kapcsolat"
2012. febr. 5. 18:33
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha annyira nem akar gyereket, akkor húzzon óvszert és akkor nincs a nőre bízva a védekezés/nem védekezés.

Ott hagyhatja a nőt és akkor nem lesz nyakába varrva gyerek, gyerektartást meg majd vonják tőle.

2012. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az összes hozzászólóval.Az apa ki tudja védeni a nem kívánt terhességet,ha odafigyel és azt is ki tudja védeni,hogy aláírnak egy nyilatkozatot,hogy az anya semmit nem követelhet.Ha az anya tényleg nem akar semmit,csak a gyereket,nem elítélendő,de ha később visszaélne a helyzetével,az nagyon gáz.De senkit nem lehet arra kényszeríteni,hogy vetessen el egy gyereket.És ha becsülettel egyedül fel is neveli,akkor ráadásul le a kalappal előtte.
2012. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

A nő számító, önző, hülye és felelőtlen.

A férfi szintén hülye, felelőtlen és balek.

2012. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Én ismerek egy ilyen családot.

A nő megtartotta a gyereket, a férfi elment. A nőnek ez volt a 4-ik gyereke, azt gondolta, hogy ezzel majd visszatartja a férjét, mert a többi gyerekét is nagyon szereti. Bolond volt, most egyedül nevel 4 gyereket, persze az apa szépen látogatja, viszi őket, és jó sok pénzt fizet.

Nem szabad elhinni a nőnek, hogy véletlen volt, ez mind kamu, a pici csak eszköz, hogy megtartsa a férfit. Utána persze kell a pénz, és minden ami ezzel jár.

2012. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!