Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett műköröm...

Kisbaba mellett műköröm megengedett? Akinek van, az nem karmolja össze a babáját?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem szülés előtt volt, azóta nincs, már 1 éves fiam. én belekapok néha a saját körmömmel is, ez az én bénaságom, akinek van baba mellett, még mindeninek bevált, csak én vagyok béna:)))
2009. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem aki már hozzászokott a műköröm viseléséhez,nem okoz bajt vele sem magának sem pedig a kicsijének!Vannak szép rövidebb körmök is,ha semmiképpen nem akarja az anyuka az igazi körmét :)

OFF Nekem még kamasz koromban volt,de sajnos egy nap után le kellett szednem,mert a kontaktlencse kivételénél kábé ötször szúrtam ki a szemem :D a műkarmokkal.Azóta nem is gondoltam rá.

2009. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12 hetes a lányom, van műkörmöm és semmi gond.
2009. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éve folyamatosan van,a sajátomként tekintek rá...a baba 1 éves,de még soha nem okoztam kárt a piciben,pedig a születésekor se vetettem le.
2009. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! ha nem hosszú karmokat rakatsz fel, szerintem nyugodtan hordd, nem fogsz vele semmi kárt tenni a babában és még te is jól fogod érezni magad tőle :))
2009. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Max annyi hátránya lehet, hogy időről időre újra kell rakatni, mert lenő. És ha nincs időd rá, akkor csúnya tud lenni. De szerintem a baba ellátásában nem jelenthet gondot, ha már megszoktad. Én nem hordok műkörmöt, pedig nekem is nagyon tetszik, de kisbaba mellett nem merem kipróbálni, mert először úgysem tudnám úgy viselni, mint akinek már régóta van és félek, hogy megkarmolnám.
2009. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!