Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig használtátok az...

Ti meddig használtátok az etetőszéket?

Figyelt kérdés
Olyan etetőszékünk van, amit kis asztallá-kis székké szét lehet szedni, és mostanában gondolkodtam el rajta, hogy mikortól szedjem szét? Másfél éves a kislányom, és még azért nem eszik önállóan. Akkor érdemes már asztalnál ennie, ha eszik magától, vagy ha már most szétszedem, az is egy ösztönzés neki, hogy magától egyen, nem?
2012. febr. 6. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már szétszedtem.

Lányom 16 hónapos.

Imád ülni a saját kis asztalánál.

Persze még nem eszik önállóan, viszont nem aj, majd megtanulja. Nem csak etetőszékben lehet megtanulni enni. :)

Most mindenre használja a kis asztalt, székkel. Evésre, rajzolásra, pakolásra...imádja, hogy az az ő kis birodalma.

2012. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*aj = baj
2012. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a kisfiam másfél éves, apa etetőszékben eteti, én meg ugy hogy van egy müanyag széke azt az asztalhoz huzm a nappaliba és ott etetem, ami nemcsöpögös nagyon, azt hagyom neki egyedül kézzel vagy villávsal. sztem még pár honapig használjuk..
2012. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor már szétszedtem (talán 16-17 hós volt), nekünk is ilyen etetőszékünk van. Pocakos kismama voltam, ne kelljen annyit emelgetni, inkább szétszedtem. Vettem egy kis sámlit, azon ültem mellette, amíg evett. Jó volt, hogy szétszedtem, mert így elkezdett rajta gyurmázni, rajzolni, nagyon szerette.

Vagyis szereti, mert még mindig úgy van, és még mindig ott eszik, 3 éves elmúlt.

2012. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is szétszedhetős fa etetőszékünk van, a három és fél éves lányom még simán abban ül, amikor eszünk, ugyanis így éri föl az asztalt. Persze már levettem rég róla a tálcát, gyakorlatilag így csak egy magasabb szék és velünk eszik az asztalnál.

A fiamnak is van ilyenje, de ő még másfél éves és sajnos ha nincs rendesen bekötve, feláll a székből, ezért nála nem ezt használjuk, hanem kaptunk egy L.Rossit, abba be tudom kötni. Ha már elég értelmes lesz, hogy nyugton maradjon, akkor ő is megkapja a másik széket. Amúgy őt nem nagyon lehet etetni, egyedül szeret enni, velünk együtt ül az asztalnál, csak még etetőszékben.

2012. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 éves a lányom még mindig etetőszékben eszik.

Ennek az az oka, hogy csak így tudom őt velünk egy magasságba emelni,hogy együtt egyen a család a nagy asztalnál.

Leszedhető ugyan a tálcája, de nem tudom rendesen az asztal alá tolni,hogy az asztalon egyen,így fent van a tálca is hozzá.

2012. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 eves a kisfiam es olyan etetoszekunk van aminek allithato a magassaga. O ugy eszik velunk 16-17 honapos koratol hogy mar nem hasznaljuk az etetoszek talcajat hanem odatoljuk az asztalhoz mintha rendes szek lenne. Van kisasztala meg szeke kulon de azon gyurmazni, "rajzolni" matricat ragasztani szoktunk. Neha ott eszi meg az uzsonajat vagy tizoraira a gyumolcset.

Mi egyutt szoktunk enni a nagy asztalnal kozosen nem akartuk ot kulon lerakni a kisasztalhoz, hogy egyedul egyen. Mi szeretunk egyut enni ugy, hogy mindenki az asztalnal legyen egy magassagban. A bolcsibe viszont 14 honapos koruk ota kisasztalnal esznek kiszekeken. Szoval ha szeretned nyugodtan szedd szet neki, nem korai.

2012. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!