Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném a tgyás-t, a családi...

Szeretném a tgyás-t, a családit és az egyszeri anyaságit megigényelni, de kell hozzá a babám adóazonosítója. Azt mondták postán kiküdik. De mikor?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint egyikhez sem az adó hanem a taj száma kell, azt egy-két hétre kiküldik.
2012. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezekhez nem az adószám kellett, hanem a taj szám, azt 2 hét alatt jött meg
2012. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kérték az adóazonosítóját is. Maga a kártya vagy két hónap alatt jött meg, de be lehet menni az illetékes adóhivatalba, ahol adnak egy igazolást, amin rajta van a baba adószáma is, és azzal is lehet intézkedni, amíg meg nem kapod a kártyát.
2012. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A TGYÁST szerintem a munkáltatódnak kell intézni, emlékeim szerint a születési anyakönyvi kivonat eredetije is kell hozzá.
2012. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a TAJ szám kell mindenhez ill. 1,5 évvel ezelőtt még csak az kellett.
2012. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Adóazonosító nem kell,csak a taj kártya!
2012. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is most igényelem. Oda van írva az igénylőlapra,h. Adóazonosító hiányában az anyuka neve és a lakcím kell (ha jól emlékszem). 3 éve nekem nagyon sokára küldték meg az adókártyát ezért nem kell megvárni. A taj szám kell az igényléshez. Az nekünk most megjött 10 naposan.
2012. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, benéztem

Köszi

2012. febr. 7. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!