Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hauck lapracsukható kocsik,...

A hauck lapracsukható kocsik, jók a földutakra is? És a rossz falusi utakra? Könnyűek?

Figyelt kérdés

Most egy Bergon 2dx kocsit használunk, nagy és nehéz. Szeretnék babámnak tavaszra egy viszonylag könnyű súlyú, kis helyen elférő (suzuki swift csomagtér) sport kocsit.

Egyik választásom a hauck vagy esetleg az auchanba kaphato bertoni, de erről nem tudok semmit, csak hogy kicsi.


2012. febr. 7. 10:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy milyet vegyek?

Fontos, hogy viszonylag könnyű legyen, mert egy hosszú lépcső soron kell levinnem a kocsit, kis helyen is elférjen, mert ha megyünk nyaralni be kell tennem valahogy a kocsiba.

Miskolcon lakom itt csak a tégel (ahol úgy láttam csak pierre cardin sport kocsik vannak) és a brendon bababolt van. Esetleg át tudok menni Szerencsre vagy ha tényleg olyan a kocsi, akkor Nyíregyre. Plusz még vannak a bevásárló központok.

2012. febr. 7. 10:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Hauck nagyon könnyü szerintem olyat vegyél aminek fixálható a kereke nekem a 3 rom kerekü volt belöle szeretem.
2012. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én irtam az elözöt csak annyit még ,hogy én erdöbe jártm kutyát sétáltatni vele terepen is nagyon jó.Közepes vagy nagyobb kerekekel vegyél.Fixálható ellsö vagy hátsó kerékel.
2012. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is brendonba vettem.
2012. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!