Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógytornára járunk, mert 9...

Gyógytornára járunk, mert 9 hós babám nem mászik, mégcsak nem is próbálkozott. Azóta sokat javult, összerendezettebb a mozgása ill. ügyesebb. Már néha négykézlábra is áll. Baj, ha emellett vezetve sétálgat?

Figyelt kérdés
Nagyon ügyesen megy,és ha elkapja a hév,iszonyatos visítás kerekedik,ha nem engedem menni.A tornát mindennap csináljuk kétszer és emellett a szőnyegen is mozog,de kivitelezhetetlen,hogy ne legyen beiktatva egy kis séta.Sokat ártok vele?Esetleg van így más is?
2009. jún. 2. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs sokat vezetgetve, nem hinném hogy ártanál. De ha nagyon ráérez az izére, nem mArad ki a mászás? Ha tudod, inkább lent legyen ! De tök ügyi a babus! Megkérdezhetem, Mit tornáztok és pontosan hogyan a mászás érdekében?
2009. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem artasz neki ha nem tul sokta engeded.En is nagyon kivancsi volnek ra h mit tornaztok a maszas segitese erdekebe,ird le leci!
2009. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A torna:két lábát lefogva,a két kezénél fogva felhútzni ülésbe,majd vissza és újra(legalább hétszer).Persze mindig kevésbé besegítve.Aztán ugyanez,de csak az egyik kezével húzod,picit oldalra,hogy a másikkal támaszkodjon fel.(ezek mondjuk a felülést segítik elő).Aztán magaddal szembe ültetve oldalra dülöngélve,hogy az aktuális oldalon lévő kezére támaszkodva lökje vissza magát.Hasra fekteted,hogy a lábai legyenek feléd,a vádlijára ráteszed a lábad,ahogy ülsz.A kezeddel pedig felhúzod térdelő állásba,majd vissza engeded úgy,hogy a kezére támaszkodva érjen le.Ezt ritmikusan,sokszor.Aztán hanyatt fekvésben bicikliztetni kell.A hinta is nagyon jó az egyensúly fejlesztésére,és ne csak előre-hátra,hanem piciket oldalra is lökd.Mindezeket mondókákkal kísérve.Remélem érthetően írtam a gyakorlatokat:)
2009. jún. 2. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.koszi!Sok sikert a tornahoz,es szerintem setalgatni is lehet csak ne sokat.Udv:)
2009. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Csak akkor sétáltatom,ha már sehogy sem bírok vele a szőnyegen:(
2009. jún. 2. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi a gyakorlatokat!!! Mindjárt kiprobáljuk, ha kicsit megemésztődött a főzi, nehogy búvárkodjon:)))
2009. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!