Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már biztos vagyok benne,...

Ha már biztos vagyok benne, hogy terhes vagyok, és mondjuk az 1. honapban vagyok vagy még annyi sem, onnantol kezdve már nem tudok semmit se ellene tenni, csak az abortusz ugye?

Figyelt kérdés
Mert van ugye a vetélés..
2011. márc. 19. 22:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nem akarok tippeket adni,mert ha neked pont nem sikerül,akkor fogyatékos lesz a baba.Akkor inkább az abortusz.
2011. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Meny el az orvoshoz ő biztosat mond te egyedül ne csinálj semmi butaságot.
2011. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már olyat hogy valaki annyira nem akarta a babát megtartani,hogy a sok stressztől a szervezete kilökte magából.De szerintem is menj el orvoshoz,talán nem is vagy terhes.Meg aztán kárt tehetsz még magadba is ha vetélést akarsz előidézni.
2011. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Mielőtt írtam volna kimentem elszívni egy cigit, mert különben nagyon csúnya lett volna a válaszom!!!!

Ilyen kérdést Úristen!

Pusztán felelőtlenségből eldobni egy pici életet!

Meg mintha buzdító válaszokat kérnél, hogy mit csinálj, hogy elmenjen a baba!

Ha nem akarok terhes lenni, VÉDEKEZEK!!!!!!!!

Tök mindegy hogy hogyan!!!!Érted???

Ebben nincs kifogás!!!!

2011. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Az van. Meg van ugye a védekezés is.
2011. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a terheség az első hónappal kkezdődik,tehát nincs olyan hogy még annyi sem.

Ha már így alakult és nem akarod mgtartani,vállald és enj el abortuszra (te jó ég,még kimondani is szörnyű :( )

De mégis mit gondolsz,mit lehetne tenni "ellene"???? Főbe lövöd?

2011. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele,hogy őrültség amit tenni akarok,de nincs más választásom,mert nem tudjátok,hogy mi zajlik körülöttem.sajnos el akarok vetélni.muszály!!! különben az életemnek annyi
2011. márc. 21. 21:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

te ezt komolyan gondolod?? 1. a muszáj pontos j, ebből el tom képzelni h vagy vagy 14, az abortuszhoz kell anyuci, aki nem tudja még azt se h keféltél nemhogy terhes vagy. h mi folyik körülötted? kérlek szépen elmondom, 24 éves vagyok, 3 honapos terhes, albérletben lakom, vegyszeres gyárban dolgozom (ahol nem csak a saját de a babám egészségét is kockára teszem) a párom 21(!!) és két müszakot vállal minden nap, minden héten, hogy fel tudjuk nevelni a picit mert ha már megcsináltuk megtartjuk és vállaljuk a felelősséget egy ÉLETÉRT, amit mi teremtettünk!!

ha pedig spontán vetélést akarsz előidézni ne mások véleményét kérdezd mert ugyis csak ilyen válaszokat fogsz kapni mint az enyém vagy az előttem szólóké....

amugy menj el fürdeni.. jó forró vizbe.. remélem magadat is belefolytod utána ha elmegy a baba és bánni fogod...

2011. márc. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmit sem kell vagy muszáj. Ha akarod megteszed, ha meg nem, akkor nem. Nincs kifogás. Ha van az embernek egy szemernyi lelki ereje, hogy megoldást keressen, akkor talál is. Nem pedig magyarázkodik.

Esetleg leírhatnád mi zajlik körülötted, hátha tudunk segíteni. Vagy valakinek, aki ismer és a környezetedben él.

A félelem és a harag rossz tanácsadó. Ha szándékosan vetélni akarsz, ugyanúgy eshet neked is bajod, mint akinek ártani akarsz.

Gondold át még egyszer. Ha más nem is, de te ott vagy mindig önmagadnak, akibe kapaszkodhatsz.

2011. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!