Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba modellkedés - Van valakin...

Baba modellkedés - Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Pozitív/negatív élmények?
2012. febr. 8. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem kaptál választ,ezért én írok, bár nincs közvetlen tapasztalatom, de véleményem igen.

Csak azt tudom említeni, amit a tévében láttam valamelyik nap. Egy anyuka és a kislánya szerepeltek egy műsorban, ahol is a baba modellkedett. Sokan támadják őket emiatt, mert hogy milyen gyerekkora lehet így szegény kicsinek, hát nem tudom.

Valószínűleg én nem tenném ki ilyennek a gyerekemet, mert bár az a kislány jókedvű, kiegyensúlyozott babának látszott, de nem tudom elképzelni, hogy ne viselnék meg a fotózások alkalmával a tortúrák, az utazás, az, hogy nem akkor eszik és alszik, amikor neki jól esne, mert nem hiszem hogy leáll a munka, amikor a babának eljött az alvásideje, felborul a napirendje, stb. Persze ez egy-két nap alkalmával nem viselné meg, de ha valaki komolyan belevág ebbe, akkor az havi szinten valószínűleg több megbízást is jelent.

A tévében szereplő anyuka egyébként szimpatikusan nyilatkozott, szerinte élvezi a kislány (vagy csak ő akarja ezt hinni), és később, ha nem akarja csinálni, akkor bármikor abbahagyhatja. De most ez még akkor is valamilyen szinten egy ráerőltetés.

Szerintem hagyjuk gyereknek lenni őket, egyébként is olyan gyorsan fel kell nőniük :-(

2012. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyet értek, erőltetni és felborítani a baba napi rendjét nem szabad. Egyszer-egyszer gondoltam, alkalmanként. Mint ahogy egy esetleges utazással is egy kicsit felborítom a napirendjét, de mivel kiegyensúlyozott a baba, nagyon gyorsan vissza áll a rutinra.
2012. febr. 10. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
És megkérdezhetem, hogy ez még csak ötlet, vagy már konkrét ajánlatod is van? Mekkora a babád?
2012. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ötlet. 9 hónapos. És tényleg csak egy egy alkalom, kipróbálni. A picurt még facebook-ra sem raktuk fel, mert nem akartuk hogy fű fa az ő képét nézegesse. Tudom nem teljesen logikus a dolog, hogy akkor ezt meg miért. Vszeg nem is fogunk belevágni, csak kíváncsiskodok. Van tapasztalatod?
2012. febr. 10. 13:03
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj bocsi, te biztos az első válaszoló vagy.
2012. febr. 10. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!