Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 4 hós babámnak...

Mit adjak 4 hós babámnak tízóraira?

Figyelt kérdés

A déli étkezés főzi, 3 kor gyümi, majd 6 kor rizspép.

Dél elött szopi, alváskor és hajnalban szopi.

Az a baj h kevés a délelötti szopizásnál a tejci.

mit adjak neki? Rizspépet mint este 6 kor? Nem baj ha 2 szer kap egy nap?

És ne azt írjátok légyszi, hogy fejd magad, mert azt teszem minden nap, de nincs eredmény.....

4 hós kislány anyucija


2009. jún. 2. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcsöt adok a babámnak tízóraira.
2009. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted a hozzátáplálást hogy már ennyi étkezést kiváltottál?
2009. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Végül is naponta hány ml eszik meg a kisbabád mármint anyatejből?
2009. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondta a védőnénitek, hogy ebben a korban még kb 600-800 körül kellene szopiznia? Értem, hogy kevés a tej, nekünk is az volt! Valószínű, hogy nálatok is fejlődési ugrás van éppen! Ha jót akarsz a babádnak, álljatok neki rengeteget szopizni! Ne fejd, ő szopizza ki! Ne kétszer és ne hatszor, hanem 16-szor egy nap! Akár még éjszaka is! Ilyenkor a leghatásosabb! Ha így haladtok, akármennyit fejsz, el fog fogyni a tejcid! Ugye minnél több fogy, annál több termelődik! Hidd el sikerül, nekünk is sikerült! Fél-egy óránként szopiztunk! Ne hagyd el a hozzátáplálást, csak szépen lassan! Van még arra időtök! Amikor éhes, szoptasd meg! Fejd ki az utolsó cseppeket is! Én így szoktam!

Egyébként ajánlom Neked a www.lll.hu-t! Ha kérdésed van, itt megtalálod a választ! Ha nem, vannak telefogszámok! Ők szoptatási tanácsadók, lehet hívni nyugodtan! Sok sikert! :-)

2009. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem szoptatási tanácsot kért!!

Ha ő szeretne hozzátáplálni akkor miért kell ezért elítélni?Mindenki úgy csinálja ahogyan neki és a babájának jó!!

2009. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb gyumolcsot adjal tizoraira is mint rizspepet.Esetleg keverd az almat babapiskotaval,hogy legyen ta[plalobb
2009. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

4 hósnak?Ha nem elég a tejci szerintem akkor inkább tápszert.Kell a "tejtermék" a szervezetének és szerintem még korai ennyi étkezést kiváltani.A gyümitől nem lakik ugy jól mint a tejcitől.Persze adhatod neki azt is de inkább két étkezés között ne főétkezésként.

Az én 4 hós fiam is eszik ilyesmit két evés között de ha nem adok neki akkor is 4 órát így is simán kibír.Ja és tápszeres mert 2 hónapig tudtam csak szoptatni.Szerintem azzal még lehet várni hogy kiváltsunk egy étkezést.

2009. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Negyedik vagyok:


Nem szoptatási tanácsot adtam, hanem csak elmondtam, hogy mi lenne a legjobb a babájának! Én nem ítélek el senkit! Inkább Te vagy ellenséges Kedves Ötödik!!!

2009. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Adhatsz babádnak tízóraira tejpépet almával vagy banánnal, vagy mindkettővel együtt.Esetleg adhatsz neki gyümölcsös vagy tejgrízes bébiételt.Vannak már 4 hónapos kortól gyümölcsösek is.De szerintem ebben a korban még jobb lenne ha legalább hat hónapos korig tápsszert kapna kiegészítésként ha nincs elég tejcsid.De ez csak egy tipp, ha nem tudod eldönteni, beszélj a védőnővel ezügyben.
2009. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi aki a kérdésemre válaszolt! Tényleg örülök h csak arra válaszoltatok.

Annak aki nem:!!!!!: Én tudom a körülményeket és a lehetőségeket, valamint hogy mivel és mennyit próbálkoztam.

Nagyon okos dolgokat írtatok, DE !!!! Nem eszik tápit kb 12 félét vettem meg a létező összes cumit!!!!Elég sok pénzbe, idegeskedésbe került. Szoptatási tanácsadónál is voltunk!!!!

ÉS Ha érdekel : Fogyott a babó, annyira elment a tej!

Gondolom TE SEM ÉHEZTETTED Vna tövább a gyereked?????


Elhihetitek h a legjobbat akarom Neki

2009. jún. 2. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!