Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tizóraira gyümit kezdtem el...

Tizóraira gyümit kezdtem el adni a babámnak/fél éves/, nagy butaság lenne ha mondjuk fürdés elött kapna tejpépet és elalvás elött szopi? Lehet kevesebbszer kelne éjjel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


1 adag tejpépet már adhatsz neki.

2011. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne butaság? Én detto ugyanígy csinálom. :) Mondjuk az én babám már 1 éves, de így csináljuk már hónapok óta. Általában reggel 7-kor kel (és fél 8-kor fekszik).
2011. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már egész pici kora óta fürdés előtt adtam neki enni, mert nem bírta volna ki. 6 körül eszik, 7 körül fürdünk, fél 8 körül adok még neki tápszert, már a félhomályban és utána alvás. De sajnos nálunk semmi praktika nem válik be, 11 hósan is éjjel még 4 óránként eszik, nappal 3 óránként. Most pedig sokat gyarapodott, szóval hiába lakik jól, bármit adhatok neki, én semmi változást nem tapasztalok. Nekünk az mondta a védőnő, hogy ha majd szilárdat eszik, pl. felvágottas kenyeret és ilyenekret, akkor várhatjuk, hogy éjjel nem fog majd enni.
2011. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is igy csináltam próbáld ki nyugodtan. de az én lányom előszöre nem tudott megenni egy egész adagot (most se csinálom) mert oly szinten eltelítette, hogy visszahányta az egészet. Azóta áltagban 70 ml vizből csinálom, ha nagyon éhes-régebben, vagy kevesebbet evett, akkor csinálom 100-ból többöl nem. És igy még szopizik is hozzá.

Egyébként az északát azóta se alussza át.

10 hónapos és 2x kel még enni. de ezek az evésem maximum 3-5 percig tartanak, a szemét se nagyon nyitja ki.

sok sikert

2011. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fél évesen Mi így ettünk:

reggel nagy adag szopi

délelőtt gyümi (kb. 100 ml-nek megfelelő) + kis szopi

ebédre főzi (kb. 150 ml-nek megfelelő) + kis szopi

uzsonna nagy adag szopi

vacsora tejpép (kb. 150 ml)

lefekvés előtt szopi

Általában este 9-től reggel 8-ig aludt ébredés nélkül.

2011. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!