Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van e olyan oldalt az internet...

Van e olyan oldalt az interneten ahol gyogytornaszt lehet kerdezni? Vagy tudtok e olyan torna gyakorlatokat amelyel lehet kicsit osztonozni a babamat maszasra hogy egy kicsit tobbet mozogjon?

Figyelt kérdés
nem eroltetni akarom csak tornaztatni
2009. jún. 2. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

orvosvalaszol.hu

Nagyon segítőkészek!!!

2009. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
www.csaladinet.hu
2009. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytornász vagyok!:)
2009. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jujj de szuper.Nos engem az erdekel hogy tudna e nekem olyan gyakorlatot irni amivel tornaztathatom a fiam hogy ravezessem a maszasra?
2009. jún. 2. 12:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Először is kérdés h menny idős,miket csinál már,minden ok volt e a szüléskor?Amúgy meg azt tudnod kell h vannak babák akiknél kimarad a mászás v csak majd akkor fog mászni miután túl van a felálláson és talán már megyeget is és egyszer csak hupppsz letérdel négykézlábba és elkezd mászni?Kúszni már kúszogat?Próbálkozik a kiüléssel ill a négykézlábazással?
2009. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nos.10honapos fiu.Utal hason nagyon,amint hasra teszem rogton visszafordul.Probalkozik hogy felhuzza magat allasba de meg nem nagyon megy neki.Ha en labra alltatom barmeddig all es lepeget is.Ul stabilan barmeddig,es most par napja ulesbol elorre ereszkedik hasra,meg ha hasra teszem visszamegy ulesbe.Szeretnem tornaztatni orulnek ha irna par gyakorlatot.Es a velemenyere is kivancsi vagyok persze.
2009. jún. 2. 12:59
 7/19 A kérdező kommentje:
A szulesnel minden renben volt.
2009. jún. 2. 12:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Magától ül fel,v ülteted és úgy marad?Az h ülésből előre hajol-leteszi a buksit meg a pocakot? Mert ez jelentheti a mászás kezdetét!nem kell izgulni tényleg ha nem fog mászni-eleve kisfiúról van szó amit tudni kell,ill.ezt szokták mondani h lustibbak...hány kiló a babóca?Mekkora?Felállni feláll magától?
2009. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat....olvastam h próbálkozik a felállással....én meg rákérdeztem!Figyelmetlen voltam....

Szóval egyenlőre próbálgatni kell h minél több és könnyebb felkapaszkodási lehetőséget biztosíts neki,v a kezedbe kapaszkodjon!Hason ügyesen kinyomja agát,ugye?azt kéne elérni hason maradjon,játszani lefoglalni kéne,és h feltámaszkodjon a kezére h kinyomja magát!ill ha van nagylabda-fitt-ball-akkor azon is lehetne hason "hintázatatni"h a négykézlábazás meglegyen,ráérezzen,ill. a kitámasztásra mert onnann már ha ráérzett és erősödik könnyen kinyomja magát és egyszer csak elindul!Ha már kinyomja magát négykézlábba akkor már csak csalogatni kell,de pl lehet vmi kis guruló eszközre is fektetni h a keze lába leérjen és azon húzni ahol autómatikusan elkezd "kepesztetni"mászsát imitálni!

2009. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ugy ul fel hogyha feltudja magat huzni valakiben vagy valamivel.Igen ulesbol elore hajol telljessen elore megy hasra.9kilo volt par hete.75cm.Magatol nem tud meg felalni csak ha felhuzom az nagyon megy.Koszonom a megnyugtatast,igen kis lusti O eszre vettem,meg azt is hogy ha noszogatom csinalja a dolgokat.PL az ulesbol elorre hajolast egesszen hasra is en mutogattam meg neki parszor es mar megy neki.Ezert gondoltam arra hogy tudna par otletet irni mivel noszogassam kicsit.Persze nem kotelezoen csak jatszassal szoktuk.
2009. jún. 2. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!