Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen torna gyakorlatokat...

Milyen torna gyakorlatokat végezhetek? 12 hetes vagyok, és szeretném a tornát újból elkezdeni.

Figyelt kérdés
Nem akarok otthonról eljárni, arra gondoltam, h magamtól fogok tornázni. Sajnos nem sikerült sehonnan se terhestornát letöltenem. Ajánlanátok pár gyakorlatot (vagy oldalt ahonnan ingyenesen letölthető pár tornagyakorlat)?
2010. okt. 27. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideje nem sportoltál,akkor mostmár nem szabad újrakezdened.
2010. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdésemben benne van az, hogy ÚJBÓL! Tornáztam előtte is, rendszeresen, 3 hónap maradt ki, azt javasolták akkor ne tornázzak.
2010. okt. 27. 13:48
 3/10 TKI Ibolya ***** válasza:
Nekem van egy könyvem Az a 9 hónap címmel,ebben vannak terhese torna gyakorlatok is.Esetleg ha nem akarod megvenni a könyvtárból is kikölcsönözheted.
2010. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Keress könyvtárban terhességről szóló könyveket, azokban ki szoktak térni a terhestornára is. Gyakorlatokat is javasolnak.

Nekem ez van: Kismamák kézikönyve (Alexandra kiadó)

Biztosan találsz egy rakás könyvet, érdemes többet kihozni a könyvtárból és mivel gyakorlott tornázó vagy, könnyedén összeállíthatsz magadnak "edzéstervet". Aztán majd meglátod, hogy a babád mennyire tűri. :)

2010. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kipróbálom :-))
2010. okt. 27. 15:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Rubint Réka: Légy bombajó kismama! - van 2. és 3. trimeszteri tornája

[link]


Kállai Ildikó: Kismama torna - van lájtos és durvásabb is

[link]


illetve kismama jóga...

[link]


Boldog babavárást!

2010. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

én nem tornáztam előtte egy jó ideig, csak séta, túra, bringa... Majd a 14. héttől tornáztam, rendszeresen RR-t és KI-t. Nem vetéltem el, nem koraszültem :)

2010. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

RR dvd-t már én is nézegettem, sok jót hallottam róla, viszont, sajnos hiába töltöm le, nem tudom megnyitni.

Azért köszi a tippeket!

2010. okt. 27. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
ELSŐ vagyok: azért ne szedd már le a fejem jó?Én meg 3 éve sportoltam,és ÚJBÓL szeretnék...na?Azt nem írtad,hogy mikor hagytad abba,meg miért,úgyhogy ne oktatgassál,meg fölényeskedjél nekem jó?Ha nem kell a segítség akkor ne írj ki kérdést bunkókám!
2010. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Nem szedtem le a fejedet, csak kiegészítettem a kérdésemet, ill. felhívtam a figyelmedet az értelmezésére....

Ha nem tudsz normális stílusban írni, akkor inkább ne írjál, senki sem kötelezett rá.

2010. okt. 28. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!