Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen torna gyakorlatokat...

Milyen torna gyakorlatokat nem lehet végezni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok, ma voltam a nőgyógyászomnál és azt mondta hogy minden rendben van, tornázhatok nyugodtan. Terhesség előtt a Cindy Crawford tornájára - Fittness csak neked - tornáztam. Folytathatom a tornát erre a gyakorlatsorra? A terhestornát még túl könnyűnek találom.
2009. máj. 25. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy futni nem szabad és hasgyakorlatokat sem lehet csinálni. minden más mehet:-)
2009. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felüléseket ne csinálj, de mást ami jól esik és nem megeröltető szerintem csinálhatod de csak mértékkel.
2009. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
futás, hasizom nem mehet, ha jól tudom a nagyon ugrálós sportok sem.
2009. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Rubint Rékás kismama tornát szoktam csinálni! Nekem bevállt.

De én is úgy tudom, hogy hasizmos erősítő gyakorlatot nem lehet, vlamint olyan mozgást, amiben a hasad feszül.

2009. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!